Hollywoodzki przystojny Zac Efron słynie ze swojej kochającej natury. Liczni fani aktora bacznie obserwują zmiany w jego życiu osobistym i nie mają czasu, aby "przetrawić" wieści o rozstaniu młodego mężczyzny z innym kochankiem, ponieważ już pojawia się publicznie z nową pasją.

Prawdopodobnie gwiazda jest bardzo zadowolona z życia kawalerskiego i nie spieszy się z założeniem rodziny z żadną z jego licznych dziewczyn. Wydaje się, że w 2016 roku Zac Efron również nie rozstał się z jego wolnym statusem - całkiem niedawno ponownie zerwał z innym kochankiem, kończąc relację, która trwała ponad 2 lata.

Prywatne życie Zach Efron w 2016 roku

Pod koniec 2015 r. - początek 2016 r. Zac Efron i jego dziewczyna Samy Miro zawsze występowali razem. Para nie pozwoliła sobie na odejście przez długi czas, więc młodzi ludzie przychodzili na wszystkie imprezy towarzyskie, trzymając się za ręce i szczęśliwie pozując do paparazzi.

Chociaż w pierwszych miesiącach po rozpoczęciu związku Zack i Sami uparcie ukrywali się nawzajem i nie chcieli reklamować swojego życia osobistego, to do roku 2016 związek młodych ludzi stał się już dostępny publicznie. Cotygodniowe nowe zdjęcia pojawiły się w sieci, demonstrując zapał uczuć między Zackiem a jego nową dziewczyną. Patrząc na te zdjęcia, nikt nawet nie wątpił, że młodzi ludzie są szczęśliwi i niewiarygodnie cenią ich związek.

Co było zaskoczeniem dla wielu fanów gwiazd, kiedy w kwietniu 2016 roku nagle zdecydowali rozstać się i natychmiast zgłosił to do tabloidu US Weekly. Zac Efron całkowicie wybił swoją ukochaną z życia, usuwając wszystkie wspólne zdjęcia i wypisując się z jej kont w różnych serwisach społecznościowych.

Należy zauważyć, że Sami Miro, wręcz przeciwnie, w żaden sposób nie zmieniła treści swoich osobistych stron i nie usunęła ani jednej fotografii, w której została schwytana przez Zacha. Przyczyny luki młodych ludzi nie są zgłaszane. Dziennikarze i fani mogą się jedynie domyślać, dlaczego nagle zakończyła się kolejna historia miłosna Zacha Efrona, a przystojny mężczyzna nadal jest kawalerem.

Z kim spotyka się Zac Efron w 2016 roku?

Według najbardziej znanych tabloidów, rozstanie z Hollywood przystojnym z inną pasją było jego fascynacją jednym z partnerów w kręceniu kontynuacji serii "Ratownicy Malibu". Chociaż w wiadomościach z 2016 roku nie było informacji o powieści Zaka Efrona z jedną z aktorek działających w tym filmie, można przypuszczać, że to właśnie tam młody człowiek rozpoczął nową związek .

Ponadto w niektórych tabloidach pojawiły się informacje, że w kwietniu 2016 roku Zac Efron i jego długoletnia kochanka Vanessa Hudgens zaczęli spotykać się ponownie w ramach przygotowań do filmowania czwartej części projektu "Classical Musical". Romans młodych ludzi trwał od 2005 do 2009 roku, a około roku przed rozstaniem, w prasie zaczęły pojawiać się pogłoski, że zakochani planują ślub.

Mimo to marzenie fanów celebrytów nie miało się spełnić - para zerwała, ale młodzi ludzie utrzymywali między sobą przyjazne stosunki i przez długi czas rozmawiali o sobie z czułością i wdzięcznością. Przedstawiciele gwiazd nie komentują informacji o swoim zjeździe i nie ujawniają, co dokładnie dzieje się pomiędzy byłymi kochankami 7 lat po separacji.

Czytaj także
  • Zendaya w motylkowej sukience uderzyła wszystkich na premierze "The Greatest Showman"
  • Czy Zach Efron ma romans z Rebeccą Ferguson?
  • Paris Jackson z ciemnymi kolorami włosów i innymi gwiazdami podczas Teen Choice Awards 2017

Miejmy nadzieję, że w 2016 roku przystojny Zac Efron znajdzie swoje osobiste szczęście, a wreszcie stanie się członkiem godnym pozazdroszczenia kawalera.

сегодня Зак Эфрон - завидный холостяк Зак Эфрон находится в поисках новой любви молодой человек обладает очень сексуальной фигурой
Зак Эфрон и Сэми МироЗак Эфрон со своей бывшей возлюбленной Сэми Миророман Зака Эфрона и Сэми Миро закончился неожиданно
Зака Эфрона и Ванессу Хадженс называли идеальной паройЗак Эфрон и Ванесса Хадженс планировали поженитьсяпоклонники надеятся, что Зак Эфрон и Ванесса Хадженс воссоединятся