Jak wyobrażasz sobie letnie wakacje sławnych dzieci? Wakacje na plaży, imprezy i bezczynność? Ava Philippe, córka aktorów z Hollywood, Reese Witherspoon i Ryan Phillip, przełamuje stereotypy. Dziewczyna dostała pracę w małej pizzerii, położonej na przedmieściach Los Angeles.

Ава Филипп на работе

Ava uzyskała pozycję hostessy na początku czerwca, ale jak dotąd żadne zdjęcia z jej miejsca pracy nie zostały opublikowane na jej portalach społecznościowych ani na stronach tabloidów.

Tak więc korespondentowi Daily Mail udało się złapać 17-letnie piękno na progu kawiarni Pizzana.

Счет не сходится Do pizzerii na pociągu

Jak się okazało, właścicielami instytucji są wieloletni przyjaciele aktora Chris O'Donnell i jego żona. Najprawdopodobniej dziewczyna została zatrudniona na polecenie rodziców, ale warto zauważyć, że sama Ava wyraziła chęć zarobienia własnych pieniędzy, a ten akt dziewczyny zasługuje na pochwałę.

Хостесс идет обслуживать гостей пиццерии

Publikacja zauważa, że ​​w tej pizzerii Ryan Phillip często przychodzi na lunch, a często Reese wzywa do zjedzenia pizzy. Co ciekawe, rodzice zostawiają córce hojny napiwek?

Apple z jabłoni

Fani Reese Witherspoon wielokrotnie odnotowywali jej fenomenalne podobieństwo do córki. Ava wyrosła na prawdziwą piękność i trudno jej nie zauważyć.

Dosłownie drugiego dnia w Hollywood, premiera serii, w której filmowano Witherspoon. Podczas prezentacji sitcomu "Big Little Lie" blond aktorka pojawiła się w towarzystwie córki.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Fotogeniczność na poziomie gwiazdy: 8 ciekawskich sekretów!

Ava wyglądała tak jasno, że ... nawet przyćmiła matkę! Przy takich zewnętrznych danych dziewczyna mogła zadebiutować na podium, ale wybrała skromniejszą pracę w pizzerii.