Taylor Lautner i Selena Gomez są młodymi, ale już bardzo znanymi aktorami. I oczywiście zainteresowanie to nie tylko twórczość tych młodych ludzi, ale także ich życie osobiste.

Czy są Taylor Lautner i Selena Gomez?

Taylor Lautner i Selena Gomez spotkali się w Vancouver. Grali w różnych filmach, ale mieszkali w tym samym hotelu, w sali, z której nieustannie się spotykali.

Pewni siebie Taylor i Selena zdecydowali się poznać i już czas na lunch spędzili razem w restauracji. Na kolację, a następnie obiad, a następnie bliższy związek. Chociaż, jak później wyznała Selena, początkowo nie byli nastawieni na coś poważnego, po prostu czuli się dobrze ze sobą, chciałem się komunikować, bawić, grać w kręgle. Ale po kilku spotkaniach Taylor i Selena poczuli, że są do siebie przyciągnięci.

Aktorzy spędzali dużo czasu w samotności, ale nie ukrywali przed opinią publiczną swoich uczuć - Taylora i Seleny całowanie , objęta i za tą powieścią, a następnie przez fanów i kolegów. Wyglądało na to, że para została stworzona dla siebie.

Taylor Lautner i Selena Gomez rozpadły się

Jest wiele zdjęć, na których całują się Selena Gomez i Taylor Lautner i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Ale, niestety, obecnie nie są razem. Wzruszające relacje zawiodły, choć Selene nie zaprzecza, że ​​Taylor dał jej niezapomniane uczucie miłości. Dziewczyna w jednym z wywiadów mówi, że były oblubieniec rozpalił w niej iskrę, natchnione uśmiechy, dał wiele radosnych chwil.

Najprawdopodobniej Taylor Lautner i Selena Gomez zerwali ze względu na niemożność spędzenia razem dużo czasu. To prawda, że ​​istnieje pogląd, że Taylor był inicjatorem luki, ponieważ uważał, że dla jego kariery bardziej przydatny byłby status samotnego faceta.

Jednak obaj członkowie tej powieści byli wolni przez krótki czas, po chwili zarówno aktor, jak i aktorka dostali nowe połówki, tak na marginesie, Taylor Lautner pokręcił romans z przyjacielem Seleny, Taylor Swift.

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze piosenkarce
  • Futra klapią gwiazdy: Jennifer Lawrence i Selena Gomez na ulicach megamiast

Ani Taylor, ani Selena nie żałują powieści, zapamiętują się tylko pozytywnie. Zarówno on, jak i ona cieszą się, że się spotkali, ponieważ aktorzy udali się do Vancouver, aby pracować, ale okazało się, że również w taki wspaniały sposób odwrócono uwagę od filmowania.

жаркие объятия Тейлора Лотнера и Селены Гомес трогательные отношения Тейлора Лотнера и Селены Гомес романтические отношения Тейлора Лотнера и Селены Гомес не обошлись без поцелуев
Тейлор Лотнер выбрал статус одинокого парня и расстался с Селеной ГомесТейлор Лотнер и Селена Гомес познакомились случайно но зажглись симпатией друг к другуТейлор Лотнер и Селена Гомес радуются успехам друг друга
Тейлор Лотнер и Селена Гомес рассталисьроман Тейлора Лотнера и Селены Гомес закончился не успев начатьсяюные звезды Тейлор Лотнер и Селена Гомес встречались недолго