Córka tego pierwszego i prawdopodobnie przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Chelsea Clinton i jej mąż Mark Mezvinsky ponownie staną się rodzicami. Chesley zgłosiła tę nieoczekiwaną wiadomość na swojej stronie na Twitterze.

Radosna poczta

Prezydent Challenger Hillary Clinton i były amerykański przywódca Bill Clinton będą pielęgnować wnuczka lub wnuczkę latem przyszłego roku.

Przyszła matka opublikowała zdjęcie swojej najstarszej córki, Charlotte, która urodziła się we wrześniu zeszłego roku, i napisała, że ​​latem zostanie starszą siostrą.

Czytaj także
  • Hillary Clinton została oskarżona o wiedzę o sprawach Harveya Weinsteina
  • Monica Lewinsky rozgniewała nowy film o jej związku z Billem Clintonem
  • Hillary Clinton ogłosiła wydanie biograficznej książki "What Happened"

Najlepsi dziadkowie

Hillary była jedną z pierwszych osób, które skomentowały wiadomość skierowaną do jej córki. Clinton napisała, że ​​ona i Bill są bardzo szczęśliwi dla niej, Marka i Charlotte, i będą zachwyceni spotkaniem z innym dzieckiem.

Odpowiadając na pytania dziennikarzy, Chelsea wielokrotnie mówiła, że ​​uważa swoich rodziców za wzorowych dziadków. Zawsze są zadowoleni z Charlotte.

Jedyna córka Clintonów wyszła za mąż za bankiera Marka Mezvinsky'ego w lipcu 2010 roku. Po urodzeniu pierwszego dziecka Chelsea przyznała, że ​​marzy o innym dziecku.

Челси Клинтон и ее супруг сообщили ждут второго ребенка  Будущая мама написала об этом в своем Twitter Челси единственная дочь Билла и Хиллари Клинтон
У пары уже есть дочь ШарлоттаКлинтоны с нетерпением ждут встречи с внуком или внучкой  Образцовый дедушка