W 2014 r. Do Internetu i prasy doszło do przenikliwego incydentu, którego głównymi bohaterami byli raper Jay Z, mąż słynnego Beyoncé i jej siostra, Solange Knowles. Na filmie z kamery monitorującej zainstalowanej w windzie hotelu Standart, w którym celebryci jechali po imprezie Balty po instytucie kostiumowym, widać wyraźnie, że Solange rzucił się na Jaya Zi pięściami i uderzył go w twarz. Jak się później okazało, powodem takiego niezwykłego zachowania była zdrada raperka dla jego żony. Plotka głosi, że Beyonce jest tak zmęczona powieściami małżonka po stronie, którą Knowles opowiedziała o tym w swoim sercu, a ona z kolei zaczęła bronić swojej siostry.

Джей Зи, Бейонсе и Соланж, май 2014 года

Jay-Z, Beyoncé i Solange, maj 2014

Jay Zee przypomniał sobie incydent z Solange

Z biegiem czasu walka windy raperów i fanów Nouza zaczęła zapominać, ale sam Jay Zee przypomniał jej się pewnego dnia. Wczoraj okazało się, że słynny raper został zaproszony na festiwal V, który odbywa się w Anglii jako headliner. Podczas rozmowy z prasą Jay Zi wywołał skandaliczną walkę w windzie i powiedział następujące słowa o swoim krewnym:

"Solange i ja doskonale się dogadujemy, to, co stało się w windzie, nic nie mówi. Mam wielu braci, z którymi czasem toczymy spory, ale to nie znaczy, że się nie kochamy. Biorę Knowles jako siostrę. Tak traktuję tę kobietę. W każdej chwili jestem gotów ją bronić, a to jest zupełnie normalne. Chodzi o to, że oboje jesteśmy bardzo emocjonalnymi ludźmi i czasami tak się okazuje, aby udowodnić tę sprawę w sporze. "
Джей Зи

Jay Zee

Czytaj także
  • Beyonce urzekająco wystąpiła na festiwalu Coachella, pokazując wspaniały wygląd
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie-Antoinette
  • Jak zakończy się związek między Nike i Drake'em?

Jay Zee i Kanye West są silnie w konflikcie

Po takich słowach fani celebrytów nieco się uspokoili. Prawda, prawie natychmiast w Internecie pojawił się kolejny skandal rapera.

Kilka lat temu Jay Z i jego kolega Kanye West byli najlepszymi przyjaciółmi. Pierwsza kłótnia między przyjaciółmi miała miejsce w październiku zeszłego roku, po tym jak małżonek West Kim Kardashian został obrabowany w Paryżu. Następnie skandaliczny raper obwinił Jaya Z i jego rodzinę za to, że nie wspierają Kim w tym trudnym okresie. Nastąpił jednak zastój, jednak po świetle nowego albumu Jay Zee zatytułowanego "4:44" wybuchł skandal z nową siłą. W jednym z utworów zawartych w nagraniu fani usłyszeli słowa oskarżenia autora kompozycji o Kanye. Piosenka mówi, że mąż Beyonce użyczył swojemu przyjacielowi 20 milionów dolarów, a on dał mu tylko 20 minut na scenie. Reakcja rodziny West-Kardashian nie trwała długo. Gdy okazało się, że Beyonce urodziła bliźniaków, Kim zorganizowała konkurs na swojej stronie Instagram, publikując zdjęcie dwóch psów. Kardashian poprosił swoich fanów, aby wymyślili imiona. Naprawdę chciałem, żeby towarzyski uraził piosenkarza, pozostaje tajemnicą, tylko fani są tego pewni.

Джей Зи и Канье Уэст

Jay Zi i Kanye West

Джей Зи написал скандальную песню про Канье УэстаДжей Зи и Канье Уэст больше не дружат

Jay Zee i Kanye West nie są już przyjaciółmi

Джей Зи и Бейонсе теперь враждуют с Канье Уэстом и Ким Кардашьян

Jay-Z i Beyonce są teraz w nienawiści z Kanye West i Kim Kardashian