Wkrótce rosyjscy fani światowej sławy boksera Mike'a Tysona będą mogli zobaczyć go na żywo w stolicy. Boxer został zaproszony jako jeden z prelegentów na nadchodzące wydarzenie biznesowe "SYNERGY GLOBAL FORUM".

W celu podniesienia statusu "gwiazdy gościa" pan Tyson został profesorem w szkole biznesowej Synergy. A dlaczego nie? W końcu kulturysta Schwarzenegger również poradził sobie ze stanowiskiem gubernatora Kalifornii. Dlaczego więc, na przykład, bokser Tyson nie uczy agresywnego marketingu w szkole biznesu?

Майк Тайсон стал почетным российским профессором Komentarze od organizatorów

Zanim pojawiły się pytania o wybór mówcy ze szkoły biznesu, jego organizatorzy szybko skomentowali to:

"Podjęliśmy decyzję o nadaniu tytułu profesora panu Tysonowi, ponieważ poświęca on dużo czasu na działalność wykładowcy. Niedawno były bokser podróżuje po całym świecie i czyta niesamowite warsztaty motywacyjne. Głównym tematem jest oczywiście praca z walczącymi cechami. Wszakże te cechy charakteru są najważniejsze w sferze biznesowej. "

Organizatorzy zauważyli, że pomimo tego, że bokserzy często dostają obrażenia głowy, nie oznacza to, że nie mogą być interesującymi mówcami.

Афиша выступления Czytaj także
  • Mariah Carey w konkursie Kids 'Choice Awards 2018 z byłym mężem i dziećmi
  • Mike Tyson zmienił swój profil: były bokser chce się rozwijać ... marihuaną medyczną!
  • Boxer Mike Tyson zagra jedną z ról w filmie akcji "Kickboxer 2"

Oczywiście, wykłady Tysona są dalekie od podstawowej nauki, ale wielu przedsiębiorców słucha ich z zainteresowaniem. Jeśli ktoś wątpi w poziom nauczania Mike'a Tysona, możesz spróbować powiedzieć mu o swojej twarzy. Na szczęście bokser wkrótce będzie w Moskwie.