Królowa burleski, fatalna piękność Dita Von Teese, znana z erotycznych pokazów retro, zadebiutowała jako wokalistka. Wydała swój pierwszy album z francuskim muzykiem i kompozytorem Sebastienem Tellierem.

O współpracy z jej ulubionym artystą i pracy nad albumem, tancerz powiedział w wywiadzie dla Vogue.

Дита фон Тиз записала дебютный альбом с Себастьеном Телье

Okazało się, że Dita była fanem Telliera od wielu lat, a nawet zaprosiła nawet swojego muzyka do swoich występów w Paryżu. Ale nie mogła sobie nawet wyobrazić, że mogłaby kiedyś pracować z nim nad kompozycjami muzycznymi, jak piosenkarka. Dita Von Teese twierdzi, że to Sebastien Tellier zainicjował wydanie albumu:

"Wysłał mi kilka nagrań z piosenek, które napisał specjalnie dla mnie. Sam Sebastien wykonał kompozycje. Przypominało mi to jakieś fantazje o moim życiu i wywarło na mnie wrażenie. "

Dita, oczywiście, była podekscytowana i niezbyt pewna swoich umiejętności, ale współpraca miała miejsce. Możesz dowiedzieć się, co z tego wyniknie, słuchając albumu z lakonicznym tytułem "Dita Von Teese". Koneserzy już porównali duet tancerza i kompozytora z twórczym tandemem aktorki Brigitte Bardot i Serge'a Gainsbourga.

Zdaniem artysty jej pierwsze doświadczenie wokalne było bardzo imponującym doświadczeniem. Czuła się bardziej otwarta niż kiedy była półnaga na scenie.

Музыкант написал песни специально для нее Szczegóły współpracy

Jako okładka wydania wykorzystano wspólne zdjęcie Dity i Sebastiena. Aktorka leży na podnóżku, a jej partner siedzi na podłodze. Obraz wykonany jest w pastelowych kolorach, w stylu retro.

Muzyk powiedział, że lubi pracować z gwiazdą muzyki pop:

"Pragnę zauważyć, że Dita jest pełna fantazji i pomysłów. Kiedy wydaje ci się, że potrafiłeś rozwiązać jej zagadkę, natychmiast się wymyka. Ta kobieta składa się ze snów, marzeń i nie można jej zrozumieć do końca. "
Обложка дебютного альбома Диты фон Тиз Czytaj także
  • Hot dziesięć: Candice Swanepoel nazwał najbardziej wpływowy model bielizny na Instagramie
  • Zasłona przeciw zmarszczkom - hackowanie życia od legendarnej Dity Von Teese
  • Alarm na lotnisku: Dita Von Teese poleciał z Batem do Los Angeles

Będziemy rozczarowywać fanów erotycznej aktorki - biorąc pod uwagę, że tancerka nie jest pewna swoich umiejętności wokalnych, nie planuje koncertów na żywo jako piosenkarka.