Wczoraj w stolicy Wielkiej Brytanii odbyło się coroczne rozdanie nagród Glamour Women of the Year. Wydarzenie zgromadziło wiele gwiazd, które wyróżniły się w tym roku sukcesami i osiągnięciami w dziedzinie muzyki, kina, teatru i innych dziedzin związanych z rozrywką.

Goście i zwycięzcy wydarzenia

Kiedy zaczął się triumf blasku Glamour, wszyscy wstrzymali oddech. Jeden po drugim goście festiwalu zaczęli pojawiać się przed fotografami. Amerykańska aktorka Susan Sarandon zaskoczyła wszystkich nie tylko swoim zmęczonym wyglądem, ale także bardzo oryginalną czarną kurtką. Dla niej nosiła czarne spodnie i srebrne czółenka. Drugą gwiazdą wieczoru była aktorka Sigourney Weaver. Aby wejść na czerwony dywan tego wydarzenia, kobieta zdecydowała się nosić zieloną sukienkę na podłodze, co korzystnie podkreślało jej figurę. Legendy amerykańskiego kina, zarówno jedno, jak i drugie, zostały wyróżnione: Susan została nagrodzona statuetką z nagraniem Inspiration Award, Siguri - Icon Awards.

Następnie Elizabeth Banks pojawiła się przed fotografami i wygrała nominację "Najlepszy reżyser". Kobieta ubrana była w sukienkę midi na cienkich ramiączkach, w pełni wyhaftowaną cekinami. Courtney Kardashian również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Na imprezie dziewczyna miała na sobie czerwoną sukienkę z frankoczowym dekoltem, uzupełniając wizerunek błyszczących sandałów. Następnym, który zwrócił na siebie uwagę, była Rose Byrne, która otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej. Pojawiła się na festiwalu w długiej sukni lotniczej wykonanej z lekkiej tkaniny z kwiatowym nadrukiem. Aktorka Kristen Ritter uderzyła wszystkich piękną czerwoną sukienką na podłogę. Wyglądało to bardzo harmonijnie na dziewczynę, podkreślając jej figurę przychylnie. Oprócz nich w wydarzeniu wzięli udział: Stanley Tucci i Felicity Blunt, Craig David, David Gandhi, Freida Pinto i wielu innych.

Wśród zwycięzców znalazła się Donatella Versace, stając się "Najlepszym Projektantem", Little Mix po nominacji "Najlepszy muzyk", Naomi Harris stała się "Najlepszą aktorką" itp.

Czytaj także
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Blake Lively i Ryan Reynolds biorą udział w premierze Silent Place w Nowym Jorku
  • Courtney Kardashian opublikowała śmiałe wspólne zdjęcie z młodym chłopakiem

Glamour Women of the Year nagradza tylko kobiety

Glamour Gloss Award odbył się w taki sam sposób, jak w poprzednich latach. Organizatorzy, którzy obserwowali aktywność kobiet przez cały rok, zauważyli najwybitniejsze. Sam program składał się z pięciu etapów: czerwonego dywanu, wywiadu, nagradzania zwycięzców, koncertu i sesji zdjęciowej z nagrodami.

Сьюзан Сарандон
Сигурни Уивер
Элизабет Бэнкс
Кортни Кардашьян
Роуз Бирн
Кристен Риттер
Стэнли Туччи и Фелисити Блант
Крейг Дэвид
Дэвид Ганди