Wszyscy są przyzwyczajeni do szokującej Lady Gagi publicznie i jej szalonych strojów. Wydawałoby się, że amerykański piosenkarz nie jest już w stanie zaszokować publiczności, jak się powszechnie uważa. Jednak 29-letnia gwiazda ponownie zaintrygowała fanów.

Eksperymentuj w łóżku

Stephanie Germanotta i jej 34-letni chłopak Taylor Kinney byli gorącą parą. Dla różnorodności życia seksualnego samotny obrońca społeczności LGBT i aktor postanowili zaprosić trzecią osobę do łóżka, powiedział zagranicznym mediom. Po zastanowieniu zdecydowali, że będzie to kobieta.

Strzelanie do kolegi i nie tylko

Nie wiemy, według jakich kryteriów wybrano Lady Gagę i Taylor, ale ich wybór padł na aktorkę Monikę Raymund.

Ona i Kinney spotkali się na planie "Fire Chicago", gdzie grał porucznik Kelly i zaprzyjaźnił się. Aktor przedstawił dziewczynę swojej dziewczyny, a kreatywne dziewczyny szybko znalazły wspólny język. Osoba zajmująca poufne informacje stwierdziła, że ​​trzej nowo wynalezieni przyjaciele spędzają ze sobą dużo czasu, szczególnie w nocy.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Cristiano Carino

Plotki

Dziennikarze przeprowadzili dochodzenie i odkryli, że komunikacja między Stephanie, Taylor i Monicą ma nie tylko przyjazne skojarzenia.

Para gwiazd, w przeddzień ślubu, zaprosiła Raymunda, który nigdy nie ukrywał swojej biseksualności, do łóżka. Mimo to miała miejsce ciekawa i pikantna rozrywka.

Певица и актер решились на экспереммент в постели Моника Рэймунд и исполнительница быстро нашли общий язык Ходят слухи, что Моника, Тейлор, Леди Гага не ограничиваются дружеским общением
Несмотря на шалости они считают, что верны друг другуИм необходимы новые эмоции и свежесть отношенийСтефани Джерманотта и Тейлор Кинни встречаются уже четыре года
Моника Рэймунд не только красива, а и бисексуальнаЛеди Гага в начале карьерыЛеди Гага сейчас