Lady gaga i Taylor Kinney są razem od kilku lat, chociaż ich zawody, w połączeniu z ciągłymi podróżami, wielokrotnie stawiają pod znakiem zapytania parę. Jednak, jak się wydaje, kochankowie już dawno ustalili priorytety życiowe i teraz szczęśliwie przygotowują się do ślubu.

Poznaj Lady Gagę i Taylor Kinney

Taylor Kinney, amerykański aktor i modelka, Lady Gaga po raz pierwszy zobaczyła w 2011 roku rolę w telewizyjnym serialu "The Vampire Diaries". Jasny wygląd mężczyzny natychmiast przyciągnął jej uwagę, a ona zaproponowała producentom zaproszenie go jako aktora do filmowania wideo Ty i ja. Lady Gaga nie jest w pełni uzdrowiona po rozstaniu z Matthew Williamsem w 2010 roku.

Taylor nie od razu zaakceptował propozycję wokalisty, ponieważ bardzo martwił się, że udział w filmie tak jasnej i oburzającej gwiazdy może nie podobać się fanom. Ale w końcu się zgodził. Po zapoznaniu się ze Stephanie (to jest prawdziwe imię Lady Gagi, a Taylor od pierwszego dnia nazywa ją tak), człowiek docenił jej ludzkie cechy, naturalny urok i talent.

To właśnie podczas kręcenia klipu pomiędzy piosenkarką a aktorem rozpoczął się romans. Taylor Kinney zrobiła pierwszy krok w kierunku zbliżenia, nieoczekiwanie całując Lady Gagę w kadrze, chociaż scenariusz do filmu zapewniał tylko uściski. Po tym para starała się nie rozdzielać, dopóki Taylor nie otrzymała roli w serialu Chicago on Fire i nie musiał opuszczać Los Angeles. Kariera obu młodych ludzi szybko się rozwinęła, coraz rzadziej byli razem, aw maju 2012 r. Taylor Kinney i Lady Gaga rozeszły się.

Jednak umiłowany nie mógł trwać długo, a po sześciu miesiącach gwiazda znów się zjednoczyła. Lady Gaga w tamtym czasie oświadczyła nawet w wielu wywiadach, że jest gotowa zakończyć karierę, poślubić Taylora i zostać matką. W tym okresie para musiała znosić ciężką próbę: podczas jednego z koncertów piosenkarka trafiła do szpitala. Jej nogi dosłownie odmawiały na scenie. Wymagana była poważna operacja. Taylor rzucił wszystkie swoje strzały, które miały miejsce w innym mieście, i natychmiast odszedł do ukochanej. Prawie przez cały czas choroby Lady Gagi spędził obok niej, a dziewczyna ponownie przekonała się o sile swoich uczuć i pragnieniu opuszczenia sceny i zbudowania spokojnego rodzinnego gniazda z Taylor Kinney. Miała jednak zobowiązania wobec organizatorów przerwanej trasy koncertowej, a także w tym czasie zgodziła się nagrać jazzowy album Cheek to Cheek ze słynnym Tony Bennettem. Przekonał ją, by nie opuszczała sceny, aw maju 2013 roku Lady Gaga i Taylor Kinney ponownie się rozpadli. Tym razem przerwa wydawała się ostateczna, ponieważ zarówno aktor, jak i wokalista starali się budować nowe relacje z innymi ludźmi.

Lady Gaga wychodzi za Taylora Kinneya

W przeddzień Święta Dziękczynienia 2013 Lady Gaga i Taylor Kinney spotkali się w restauracji i dyskutowali coś od dłuższego czasu. Później okazało się, że para postanowiła wznowić związek, ponieważ ich uczucia przez prawie pół roku nie zniknęły. Odtąd aktor i piosenkarz już nie rozstali się, chociaż ich plany wciąż nie pokrywają się i nie widzieli od dawna.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Cristiano Carino

14 lutego 2015 r. Taylor Kinney złożyła Lady Gadze formalną ofertę na jego żonę i podarowała mu diamentowy pierścionek w kształcie serca. Dziewczyna odpowiedziała: "Tak". I chociaż oficjalna data ślubu Lady Gagi i Taylora Kinneya nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, są już informacje, że para mogła poślubić w tajemnicy. Potwierdza to fakt, że w dniu urodzin Lady Gagi, która miała miejsce 28 marca 2016 r., Piosenkarka miała podobny pierścień na jej palcu, ale nie ten sam pierścień, który Telor dał jej za zaręczyny.

Леди Гага Тейлор Кинни пара познакомилась на съемках клипа You and I
Тейлор Кинни и Леди Гага на официальном мероприятиипара дважды расставалась из-за напряженных рабочих графиков14 февраля 2015 Тейлор Кинни сделал Леди Гага предложение
обручальное кольцо Леди Гагадата свадьбы пока не назначенаЛеди Гага и Тейлор Кинни все свободное время стараются провести вместе