Gdy tylko nie nazywają kostiumów Lady Gaga: wyjątkowo awangardowa, szokująca, ekstrawagancka, fantasmagoryczna i prowokująca. Niektórzy uważają ją za ikonę stylu, inni - królową złego smaku, ale nikt nie pozostaje obojętny wobec wizerunków Lady Gagi. Od pierwszego pojawienia się na scenie, zaszokowała publiczność i przyciągnęła uwagę wszystkich swoim wyglądem. Suknie sceniczne Lady Gaga - ucieleśnienie najbardziej żywych fantazji piosenkarza i znanych projektantów. Koronki i lateks, metal i plastik, skóra, kryształy, fragmenty lustra, a nawet miękkie zabawki są wykorzystywane do tworzenia strojów. Aby stworzyć kostium dla Lady Gagi, walczą nie tylko początkujący, ale i najsławniejsi projektanci.

Najbardziej niezwykłe stroje Lady Gagi

Słynny mięsny kostium Lady Gagi stworzył plusk na ceremonii VMA MTV w 2010 roku. Główną ideą sukienki z surowego mięsa, zgodnie z ideą piosenkarza, była walka ludzi o ich prawa. Kostium wywoływał różne emocje: od oburzenia do rozkoszy.

W Hongkongu Lady Gaga wystąpiła na koncercie w sukni z włosów . Strój został stworzony przez projektanta Giorgio Armani z pasm fioletowych włosów. Projektant nazywa piosenkarkę swoją muzą, a nawet stworzył srebrny strój "błyskawica" z okazji przyjęcia piosenkarki Grammy w 2010 roku i zdjęć do następnej trasy koncertowej.

Wieczorem wspomnienia Steve'a Jobsa, Gaga przyszła w bardzo szczerej sukience w stylu Lady Gagi z czarnych włosów , której dopełnieniem była czapka wykonana z tego samego materiału. Sukienki Lady Gagi są przechowywane w specjalnym archiwum, a nawet surowe mięso zostało unieruchomione dla przyszłych pokoleń.

Fryzury i makijaż w stylu Lady Gaga

Nowe zdjęcia Lady Gagi nadal zadziwiają publiczność. Ostatnio zrobiła sesję zdjęciową w postaci mężczyzny. Reinkarnacja się udała: Lady Gaga trudno rozpoznać z palącym się papierosem, w peruce i męskim garniturze. Fantazja piosenkarki jest niewyczerpana i dotyczy nie tylko kostiumów, ale także fryzur i makijażu.

Fryzury Lady Gagi zmieniają się tak szybko i dramatycznie jak jej stroje. Była blondynką, ufarbowała włosy na niebieskie, barwione pasma w różnych kolorach, a nawet stała się łysa. Na jednym z przedstawień piosenkarka pojawiła się w peruce, a kiedy usiadła przy fortepianie, zdjęła ją, a widzowie zobaczyli bezwłosy czaszkę. Nadal istnieją spory co do autentyczności tego łysiny. W końcu gwiazda aktywnie wykorzystuje peruki i treski, niezwykłe akcesoria do włosów lub niezwykłe przedmioty w roli akcesoriów. Jej skomplikowane fryzury są często uzupełniane niewyobrażalnymi kapelami lub welonami.

Makijaż Lady Gaga to z pewnością jasna szminka, eyeliner, sztuczne rzęsy i jasne cienie.

Buty Lady Gaga zawsze wybiera się zgodnie z obrazem, więc ma najbardziej nieoczekiwane formy. Chociaż na scenie iw życiu piosenkarz często preferuje bardzo wysoką platformę i piętę.

Na świecie jest wielu utalentowanych piosenkarzy, niektórzy nawet robią interesy w show-biznesie, ale tylko nieliczni tak szybko osiągają szczyt. Jak długo utrzymują się na tym szczycie? Lady Gaga jest kochana i znienawidzona, mówią o niej, naśladują ją. Jest jedną z niewielu, którym udało się osiągnąć światową sławę. Umiejętnie zorganizowana praca firmy promocyjnej odegrała ważną i najprawdopodobniej główną rolę w tym sukcesie. Wyrafinowany profesjonalny PR, szokujące kostiumy i fryzury, wyjątkowy wizerunek wokalisty - wszystko to jest częścią udanego projektu biznesowego "Lady Gaga".

Kostiumy Lady Gaga 1Kostiumy Lady Gaga 2Kostiumy Lady Gaga 3
Kostiumy Lady Gaga 4Kostiumy Lady Gaga 5Kostiumy Lady Gaga 6
Kostiumy Lady Gaga 7Kostiumy Lady Gaga 8Kostiumy Lady Gaga 9