W okresie pracy w branży modelek Claudia pojawiła się na okładkach wydawnictw drukowanych ponad 900 razy. Jest uważana za jedną z najbogatszych Niemek. Ale nawet osoby publiczne potrzebują odpoczynku nie tylko z życia publicznego, ale także z ogromnej ilości kosmetyków. Przeważnie sławni ludzie starają się nie pokazywać oczu na paparazzi bez makijażu. Ale Claudia Schiffer jest wyjątkiem i wierzy, że wygląda świetnie bez makijażu.

Co powoduje zmiany?

Coraz częściej zauważa się na ulicach Londynu ubranych w skromne, luźne ubrania i bez najmniejszej ilości kosmetyków. Praktycznie opuściła świat mody i cały czas spędza z rodziną i dziećmi. Claudia Schiffer zaczęła pojawiać się bez makijażu, odkąd próbowała odgrywać rolę gospodyni domowej.

Nie zakładaj, że Claudia Schiffer, odmawiając kosmetyki, robi bez wysiłku fizycznego i zdrowe odżywianie . Po urodzeniu trojga dzieci jej postać wcale się nie zmieniła, ale jest coś warta.

Sekrety piękna Claudii Schiffer

W rzeczywistości nie ma "niewiarygodnych" sekretów piękna:

  • aerobik w wodzie, pilates;
  • dla twarzy wykonuje codzienne ćwiczenia specjalne, wykorzystuje również kosmetyki przeciw starzeniu się;
  • negatywny stosunek do palenia i alkoholu, nigdy nie zajął jednej sekundy;
  • z napojów wybiera świeże soki i wodę mineralną;
  • nie ogranicza się do odżywiania, po południu, myśli, powinna jeść pokarmy zawierające węglowodany, a na obiad woli ryby i warzywa;
  • zawsze chroni skórę przed promieniami ultrafioletowymi za pomocą kremów i okularów przeciwsłonecznych;
  • Ważnym pomocnikiem w pięknie jest zdrowy pełny sen;
  • Głównym problemem zawsze były cienkie włosy modelu, a ona stara się intensywnie je odżywiać różnymi naturalnymi środkami.

Claudia Schiffer bez makijażu na zdjęciu wygląda znacznie młodziej niż na swoje lata. Niewątpliwie będzie to zawsze przykład naśladowania ogromnej liczby kobiet na całym świecie.

Claudia Schiffer bez makijażu 1Claudia Schiffer bez makijażu 2Claudia Schiffer bez makijażu 3
Claudia Schiffer bez makijażu 4Claudia Schiffer bez makijażu 5Claudia Schiffer bez makijażu 6
Claudia Schiffer bez makijażu 7Claudia Schiffer bez makijażu 8Claudia Schiffer bez makijażu 9