Słynna młoda piosenkarka Rihanna ma nie tylko piękny głos i doskonałe parametry postaci, ale także doskonałe wyczucie stylu. Złamała wszystkie rekordy w częstotliwości zmiany obrazu. W 2014 r. Została uhonorowana tytułem " Ikona stylu ".

Ostatnio w Nowym Jorku odbyły się New York Fashion Awards, organizowane przez American Council of Fashion Designers. Nagroda ta jest uważana za rodzaj "Oscara" w świecie przemysłu modowego i, oczywiście, każda celebra chce być w tym miejscu honorowym. Na czerwonym dywanie można spotkać sporo gwiazd z różnych dziedzin - to show-biznesu, aktorów, projektantów, modeli. Jedną z gości była piosenkarka Rihanna, która zszokowała wszystkich na swój szczery sposób.

"Ikona stylu - 2014" w przezroczystej sukience

Rihanna, dzięki swojej niezwykłej sukience, stała się najbardziej widocznym gościem wieczoru. Gwiazdę widziano już w otwartych garniturach, ponieważ chętnie pokazuje jej figurę bez wahania. A w 2011 roku na jednej z uroczystości gwiazda nosiła elegancką koronkową czarną sukienkę, która była również lekko przezroczysta. Jednak ten strój przyćmił wszystkie jej poprzednie obrazy. Jak wiadomo, sukienka została stworzona specjalnie dla niej przez projektanta Adama Selmana. Stylistka gwiazdy, Mel Ottenberg, która razem z zespołem ośmiu osób pracowała bez wytchnienia, aby sukienka Rihanna była idealna na ceremonię 2014, potwierdziła, że ​​piosenkarka od dawna była przygotowana do publicznego wystąpienia w tak szokujący sposób. Jednak wszyscy inni, łącznie z nim, nie byli na to gotowi. Niemniej jednak, zgodnie z ideą, wizerunek dziewczyny powinien być nieco skandaliczny i prowokacyjny. I udało im się, mogę nawet powiedzieć, że trochę przesadzili. Rihanna, oczywiście, pod tak elegancką sukienką odmawiała noszenia biustonosza, więc wszyscy goście mogli wziąć pod uwagę niegrzeczne szczegóły jej ciała, które wcale jej nie przeszkadzały.

Sama sukienka wyglądała niesamowicie pięknie. Zajęło to około 216 tysięcy kryształów Swarovskiego, które były przymocowane do siatki. W licznych błyskach kamer i silnym oświetleniu migotały jak diamenty. Piosenkarka dodała seksowny strój z nakryciem głowy, długie rękawiczki (wykonane z tej samej siatki, haftowane kryształami) i różową kratkę z futra. Obraz wyszedł w stylu epoki jazzu, z tym wyjątkiem, że sukienka była całkowicie przezroczysta.

Również w 2014 r. Rihanna została nominowana do nagrody Grammy i przyszła na imprezę w żółtej sukience, która, choć nie była przezroczysta, była również bardzo trudna.

I, oczywiście, proponujemy zobaczyć zdjęcie Rihanny w przezroczystej sukience.

Rihanna w przezroczystej sukience 2014 1Rihanna w przezroczystej sukience 2014 2Rihanna w przezroczystej sukience 2014 3
Rihanna w przezroczystej sukience 2014 4Rihanna w przezroczystej sukience 2014 5Rihanna w przezroczystej sukni 2014 6
Rihanna w przezroczystej sukience 2014 7Rihanna w przezroczystej sukience 2014 8Rihanna w przezroczystej sukience 2014 9