Irina Shayk - słynny model rosyjskiego pochodzenia. Generalnie z urodzenia Irina nazywał się Shaikhlislamova, a dziewczynka urodziła się w małym miasteczku niedaleko Czelabińska. Wtedy nic nie zapowiadało jej przyszłego sukcesu. Ale w końcu dziewczyna została zauważona, więc dostała się do biznesu modelowania, to jest zupełnie przypadkowo. Jej kariera rozpoczęła się od tytułu "Miss Chelyabinsk", a potem wszystko poszło jak w zegarku. W rezultacie Irina zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów o modzie. Była także twarzą marki Intimissimi, a nawet zagrała w katalogu Victoria Secret, który sam w sobie można nazwać znaczącym osiągnięciem. Oczywiście podstawą sukcesu Iriny Shayk był jej atrakcyjny wygląd i idealna figura . Ale ponieważ zazwyczaj widzimy wszystkie modele z profesjonalnym makijażem, który jest w stanie ukryć wszystkie wady, spójrzmy, jak wygląda Irina Shayk bez makijażu i makijażu i czy jest tak piękna, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.


Irina Shayk w życiu codziennym

Ogólnie rzecz biorąc, "Rosyjskie piękno" bez kosmetyków jest rzadko widziane, Irina zawsze dokładnie monitoruje siebie i swój wygląd. Ale wciąż ma sesje zdjęciowe z minimalnym makijażem, a kilkakrotnie dziennikarze wciąż śledzili model podczas jej spacerów po Nowym Jorku, a poranny bieg, kiedy była bez makijażu, a bardziej jak prosta piękna dziewczyna niż słynny model.

Warto zauważyć, że postać Iriny Shayk jest piękna i bez przetwarzania przez Photoshopa. Jak sama dziewczyna powiedziała, musi stale pracować nad swoim ciałem, aby być w formie, ponieważ mimo, że naturalnie posiada atrakcyjne formy, nie jest jedną z tych dziewcząt, które są zawsze szczupłe, bez względu na to, ile jedzą i bez względu na to, ile czasu na kanapie. Ale Irina, jak powiedziała, bardzo lubi robić sport, ponieważ jest szczęśliwa, że ​​poświęca mu swój czas.

Twarz Iriny Shayk bez makijażu pozostaje atrakcyjna. Na zewnątrz modelu znajduje się pewna "zapał", która urzeka i przyciąga wzrok. Prawdopodobnie dzięki niezwykłości jej wyglądu Irina była w stanie osiągnąć tak wiele, ponieważ jest wiele pięknych dziewczyn, ale mniej pięknych i uroczych. Niepomalowana Irina Sheik wygląda jeszcze bardziej wyraziście niż z makijażem. Ma raczej duże, ale eleganckie usta i nos, a hipnotyczny wygląd przyciąga ją bezpośrednio. Można śmiało powiedzieć, że dziewczyna powinna częściej pojawiać się na ulicy bez makijażu.

Możesz to zobaczyć na własne oczy, patrząc poniżej w galerii zdjęć Iriny Shayk bez photoshopa i kosmetyków.

Tajemnice piękna Irina Shayk

  1. Irina zawsze dba o swoją skórę. Nie używa makijażu przez cały czas, dlatego preferuje szorowania i maski do osobistego przygotowania. Na przykład, jako peeling do twarzy, model wykorzystuje miód z cukrem lub solą, który wciera się w twarz, a następnie zmywa ciepłą wodą. Można użyć kawy mielonej w ten sam sposób. Maski Irina preferuje również produkty naturalne: owoce, jagody. Ponadto dziewczyna uwielbia olej kokosowy, który stosuje się nie tylko do pielęgnacji twarzy, ale także do całego ciała.
  2. Dieta Irina Shayk w zwykłym życiu nie przylega. Ponieważ zawsze ma szalony harmonogram, po prostu nie można poświęcić dużo czasu na odżywianie, więc dziewczyna nie zawsze dobrze się odżywia. Mimo to nadal stara się zastąpić szkodliwe produkty przydatnymi. Na przykład, zamiast kawy, model pije pietruszkę i sok z selera rano.
  3. Sport Irina poświęca wiele uwagi. Regularnie zajmuje się pilatesami, czasami boksuje, aby złagodzić napięcie. Ponadto dziewczyna lubi rano biegnie wzdłuż rzeki.
Irina Shake bez makijażu 1Irina Shake bez makijażu 2Irina Shake bez makijażu 3
Irina Shake bez makijażu 4Irina Shake bez makijażu 5Irina Shake bez makijażu 6
Irina Shake bez makijażu 7Irina Shake bez makijażu 8Irina Shake bez makijażu 9