Model Yasmin Rossi zyskał niesamowitą popularność dzięki temu, że w wieku 59 lat jest aktywnie usuwana w reklamach i pozuje w odważnych sesjach zdjęciowych. W tym wieku większość kobiet spędza dni siedząc na kanapie, jedząc słodycze i pielęgnując swoje koty, ale nie w tym przypadku! Posiadając parametry modelu (86-63-91, wysokość 174 cm, waga 56,5 kg), Yasmina Rossi, babcia dwojga wnucząt, zostaje aktywnie usunięta dla najbardziej znanych marek: Macy's, AT & T, Mastercard i ostatecznie staje się twarzą Marks & Spencers. I wszystko to Jasmina Rossi osiągnął, rozpoczynając karierę modelek po 40 latach, kiedy dla większości modeli ten wiek graniczny w tej sferze.

Tajemnice piękna i młodości Yasmina Rossi

Oczywiście, każdy chce poznać tajemnicę wiecznego piękna Yasminy Rossi i poprosić o podzielenie się sekretami. Według kobiety nie ma żadnych tajemnic. Chodzi o jej styl życia. Yasmina zawsze jadła żywność ekologiczną, niezależnie od tego, czy była modna, czy nie, nigdy nie była wegetarianką, wolała ryby i mięso, co rano biegała i żyła tak, jak lubi. Jasmina Rossi nigdy nie była zwolenniczką diety.

Wielu zazdrosnych ludzi uważa, że ​​jej piękno jest nienaturalne. Ktoś mówi o chirurgii plastycznej, inni mówią, że chodzi o photoshopa. Oczywiście, zdjęcia do błyszczących publikacji i kampanii reklamowych są koniecznie przetwarzane w programie Photoshop, ale nawet bez niego, Yasmina Rossi wygląda o dziesięć lat młodsza niż w jego wieku.

Dla swojego ciała, Rossi dba o używanie peel i masek wykonanych samodzielnie w domu. Nie przyjmuje leczenia farmakologicznego, a zwłaszcza interwencji chirurgicznych. Yasmina woli żyć we współpracy z naturą iw żadnym wypadku nie walczyć z nią.

W dorosłości Yasmina Rossi jest bardziej zadowolona z wyglądu i sylwetki niż w młodości. Wbrew wszystkim standardom jest dumna ze swoich zmarszczek i siwych włosów, odsłaniając je. Jest to niespotykane dla tych, którzy dążą do perfekcji, ale wydaje się, że to tylko dodaje piękna Yasmine.

I nie chodzi tu o photoshopa, plastiku i innych sztuczek, trzeba być w stanie cieszyć się życiem, śmiało iść naprzód, niezależnie od wieku, statusu i opinii innych.

Czytaj także
  • Yasmina Rossi
  • Avril Lavigne bez makijażu
  • Eva Longoria - fryzury

Piękno w starszym wieku nie jest mitem. Żyj zdrowo, staraj się unikać stresu - a to będzie możliwe do osiągnięcia.

Вечно молодая Ясмина Росси Потрясающая фигура Ясмины Росси Фотомодель Ясмина Росси
Ясмина Росси в черномЯсмина Росси гордится своим возрастомЯсмина Росси с лошадью
Ясмина Росси рекламирует одеждуЯсмина Росси стала лицом бренда Marks & SpencersФотосессия для Marks & Spencers