Moda uliczna jako koncepcja pojawiła się nie tak dawno temu i oznacza styl ubioru, który ludzie preferują w życiu codziennym. A gwiazdy nie są wyjątkiem, ale fenomen stylu ulicznego znajduje naśladowców na całym świecie.

W ramach tej koncepcji każda odzież jest dopuszczalna, a główną zasadą jest, aby była wygodna i nie ograniczała ruchów.

Historia stylu ulicznego

Styl uliczny pierwotnie pojawił się w stolicach światowej mody - tu często można było znaleźć modelki i tylko młodych ludzi ubranych w oryginalny i niecodzienny sposób. W przestrzeniach postradzieckiej przestrzeni takie modne kobiety i fashionistki pojawiły się zaledwie kilka lat temu.

Głównymi elementami garderoby street fashionisty są jeansy i jasne koszulki. Oprócz kurtek i koszulek w kratę buty preferują trampki. Niektóre dziewczyny ubierają się bardziej kobieco, noszą puszyste spódnice i sukienki, masywną biżuterię. A niektórzy ludzie dostają ubrania w stylu ulicznym w odzieży używanej.

Tokio jest uważane za stolicę światowej mody ulicznej. To ekstremalnie wysoka koncentracja oryginalnych fashionistek i fashionistek na ulicach. Podstawa japońska moda uliczna - wygodne buty i warstwowy strój. Na przykład japońskie dziewczyny noszą dżinsy z koszulami i płaszczami, które są połączone z paskami i szaliami. Uzupełniają ten obraz torbami o nietypowym kształcie i nakryciach głowy.

Ale nie tylko w Japonii moda uliczna przeżywa swój szczyt. Młodzież z Londynu, Paryża i Nowego Jorku aktywnie wspiera ten kierunek, tworząc dla siebie niepowtarzalne obrazy.

Gwiazdy Hollywood w stylu ulicy

Ten styl jest preferowany przez wiele znanych osobistości. Gwiazdy ubiorów Street Style - temat naśladowania wielu dziewczynek z całego świata. Jeden z najjaśniejszych przedstawicieli można z prawdą nazwać aktorkami Reese Witherspoon i Jessicą Alba. Jak również model Kate Moss i piosenkarka Jennifer Lopez. Te gwiazdy są naśladowane w stylu ubierania bardzo dużej liczby dziewcząt, ponieważ w sensie smakowym nie można im odmówić, a nawet podczas zakupów wyglądają niesamowicie.

Zwróć też uwagę, że ubrania w stylu ulicznym są z reguły odzież uniseks to znaczy, że zarówno dziewczęta, jak i chłopcy mogą nosić te same ubrania. W zimnych porach roku preferuje się skrócenie płaszcza, obszerne swetry z wzorami, czapki o niezwykłym stylu. Jasne szale i buty nadają szczególny styl zimowemu wyglądowi.

celebryci w stylu ulicy 1celebryci w stylu ulicy 2celebryci w stylu ulicy 3
celebryci w stylu ulicy 4celebryci w stylu ulicy 5celebryci w stylu ulicy 6
celebryci w stylu ulicy 7celebryci w stylu ulicy 8celebryci w stylu ulicy 9