Słynna piosenkarka Madonna bez żadnych zakłopotania dzieli się z tabloidami szczegółami jej życia osobistego. Piosenkarka powiedziała, że ​​teraz jej serce jest wolne i aktywnie szuka godnego partnera. Według szokującej aktorki lubi tylko młodych mężczyzn. Nie odrzuca jednak możliwości ponownego spotkania z byłym mężem, hollywoodzkim aktorem i reżyserem Seanem Pennem.

Sean Penn wybrał Madonnę na piękną Charlize Theron?

Dziennikarzom udało się przekonać, że po gorącej kłótni ze swoją narzeczoną Charlize Theron 55-letni kawaler spędził kilka nocy z Madonną! Bardzo skandaliczna popowa diva nigdy nie ukrywała, że ​​gwiazda filmu "Tajemnicza rzeka" jest najlepsza z mężczyzn w jej życiu. To prawda, że ​​w czasach burzliwej młodzieży nie powstrzymało to piosenkarza od regularnych walk z ukochanym mężem i uciekania się do pomocy policji, by go uspokoić.

Czytaj także
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Syn Seana Penna i Robina Wrighta aresztowany

Po tym jak Penn oficjalnie rozstał się z pięknym Theronem, Madonna stara się z nim zawrzeć pokój. Piosenkarka wysłała prezent swojemu byłemu mężowi i zaproponowała, że ​​zacznie od nowa. Według wspólnych przyjaciół zwycięzca Oscara nie będzie mógł zbyt długo opierać się urokom Madonny.

Przypomnijmy, że Sean Penn i Madona spotkali się na planie Shanghai Express i pozostali razem przez stosunkowo krótki czas, od 1985 do 1989 roku.

Madonna i Sean Penn: namiętna miłość nie rdzewieje! 3 Madonna i Sean Penn: Zbłąkana miłość nie rdzewieje! Madonna i Sean Penn: Zbłąkana miłość nie rdzewieje!