Przez wiele lat Lera Kudryavtseva pojawiała się publicznie na wzór seksownej blondynki o długich, luksusowych włosach. Jednak ten obraz znudził się słynnym teledyskiem i postanowiła radykalnie go zmienić. Widząc nową fryzurę prezentera telewizyjnego, wiele dziewcząt zastanawiało się: "Jak nazywa się fryzura Lery Kudryavtsevy?". Dzisiaj odpowiemy na to. Skąpe fryzury Lery nazywa się wydłużonym Bob-karem.

Nowa fryzura Lera Kudryavtseva bardzo ją odświeżyła i po raz kolejny udowodniła, że ​​jest piękną kobietą. Dzięki nowej fryzurze Lera wyglądała młodziej na kilka lat. Włosy, takie jak Lera Kudryavtseva, teraz można zobaczyć w wielu rosyjskich gwiazdach. Większość z nich postanowiła zmienić swój wizerunek po tak udanej transformacji Lery.

Styl Lery Kudryavtseva

Dopasowanie teledywy do fryzury i jej codziennego wizerunku. Lera, jak nikt inny, jest dumna ze swojego niezwykłego stylu. W swojej garderobie zarówno sportowe, jak i efektowne rzeczy są z powodzeniem łączone. Lera sama nazywa swój styl sportowo-glam. Kudryavtseva jest pewien, że akcesoria powinny być obecne na obrazie kobiety zawsze i wszędzie.

Bardzo trudno jest spotkać Lera w prostych dżinsach i T-shircie. Dziewczyna zawsze stara się łączyć dżinsy z wszelkimi tunikami, koszulami, koszulami i kurtkami. Lera jest przekonana, że ​​masywna biżuteria kostiumowa jest doskonałą opcją dla dżinsów.

Styl Lery Kudryavtseva obejmuje tylko odzież wysokiej jakości. Lera uwielbia piękne rzeczy wykonane z miękkich tkanin. Jeśli dziewczyna lubi model, to będzie absolutnie zupełnie niezależnie od tego, czy ta bluzka jest w kolekcji ubrań każdej marki mody, czy nie.

Jeśli chodzi o sukienki, tutaj Lera ma również swoją własną opinię. Wcześniej Kudryavtseva kupowała sukienki tylko w Mediolanie, w markowych butikach. Kiedy jednak zobaczyła dziewczynę w dokładnie tej samej sukience, Lera postanowiła "związać się" z nimi.

Obraz Lery Kudryavtseva

Dziś wizerunek Lery Kudryavtseva składa się w większości z rzeczy, które sama wynajduje lub wynajmuje. Miłość Teledivy do wynajmowania rzeczy tłumaczy się tym, że nie ma sensu kupować ubrań ozdobionych cekinami i dżetów, ponieważ po raz drugi ich nie nosisz, ale wręczenie ich znajomym jest prawie niemożliwe.

Takie przemyślane podejście do wyboru nowej fryzury lub nowego stroju sprawia, że ​​gwiazda jest taka sama jak kiedyś - kobieca, uwodzicielska i stylowa. Lera Kudryavtseva twierdzi, że odnalazła swój własny styl i radziła wszystkim kobietom, aby nie koncentrowały się na stereotypowych decyzjach. Spójrz na swój styl, swoją sukienkę, swoją fryzurę - mówi Lera - i wszystko się ułoży.

Fryzura Lery Kudryavtseva 1Lera Kudryavtseva Hair Style 2Lera Kudryavtseva Hair Style 3
Lera Kudryavtseva Hair Style 4Lera Kudryavtseva Hair Style 5Lera Kudryavtseva Hair Style 6