Prezenter telewizyjny Katya Osadchaya, jak się wydaje, zna wszystkie sekrety ze świata show biznesu. W świecie wspaniałych imprez i świeckich spotkań, Katia od dawna jest rozstrzygnięta. Nie boi się otwarcie zadawać najbardziej prowokacyjnych pytań. Jej lęk i szacunek. Katia Osadchaya jest zawsze gotowa na spotkanie z każdą gwiazdą. Niepowtarzalne obrazy sprawiają, że jest on indywidualny i interesujący.

Biografia prezenterki telewizyjnej Katya Osadchy

Katya Osadchaya rozpoczęła swoje rodzinne życie w wieku 13 lat z karierą modelki. Już w tym wieku podbiła podium w Tokio, podczas gdy jej rówieśnicy siedzieli w ławkach szkolnych. Później z powodzeniem pracowała w agencjach modelek w Londynie i Paryżu. Jednak Katya rozważała pracę nad telewizją swojego powołania. Aby dostać się do telewizji, Katia nauczyła się ukraińskiego w krótkim czasie i przeszła kursy spikera. W maju 2005 roku stała się gospodarzem programu "Kroniki świeckie" na kanale Tonis TV. Katya Osadchaya natychmiast przyjęła się w prowokacyjny styl glamour. Jej odważne pytania niemal stały się przyczyną skandali.

Do 2008 roku młoda, ale już dość dobrze znana gwiazda telewizyjna była widoczna w programie "High Life" na kanałach First Ukrainian i "1 + 1". W trakcie swojej kariery Katia Osadchaya znalazła się w rankingu "100 najbardziej wpływowych kobiet Ukrainy". Do tej pory Osadczaya angażuje się w wychowanie swojego syna Ilji od byłego męża zastępcy Ludowej Partii Zielonych, Olega Poliszczuka.

Styl Katya Osadchy

Mówiąc o fryzurach Kati Osadchy, można ją nazwać najsławniejszą hatwomanką na Ukrainie. Rzeczywiście, prezenter telewizyjny w kapeluszu - jego główny atrybut. Najbardziej niezwykłe, ekstrawaganckie i szokujące czapki znajdują się w kolekcji Katya Osadchie. Często czapki Kati szokują innych. Jeden z najbardziej znanych kapeluszy Kati Osadchy jest uważany za próbę jachtu, z wypchaną wroną, kapeluszem w formie ramek na zdjęcia, z rękami. Na jednym z meczów piłki nożnej Osadchaya pojawił się w kapeluszu z imitacją boiska piłkarskiego i piłki. I wychodząc w opasce z kobiecym bucie na głowie, Katia Osadchaya dała jedzenie do rozmowy z prawdziwym dziobem. Jednak oprócz niezwykłej i misternej katyi ma bardzo piękne eleganckie nakrycia głowy.

Oczywiście Katya Osadchaya wybiera odpowiednie stroje do swoich czapek. Nic dziwnego, że słynny prezenter telewizyjny tak śmiało zadaje podchwytliwe pytania wszystkim gwiazdom nie tylko na Ukrainie i w Rosji, ale także w Hollywood. W końcu sukienki Kati Osadchay doskonale uzupełniają jej wizerunek pewnej i walecznej dziewczyny.

Biografia Katya Osadchaya 1Biografia Katya Osadchaya 2Biografia Katya Osadchaya 3
Biografia Katya Osadchaya 4Biografia Katya Osadchaya 5Biografia Katya Osadchaya 6
Biografia Katya Osadchaya 7Biografia Katya Osadchaya 8Biografia Katya Osadchaya 9