Wielu wierzy, że sekret sukcesu gwiazd filmowych w dużej mierze zależy od wyglądu i sylwetki, i pod każdym względem starają się spełnić standardy piękna Hollywood. Po części jest to prawdą, ale każda gwiazda ma własne zasady i tajemnice, dzięki czemu możesz zawsze pozostać w formie.

W tym artykule porozmawiamy o Megan Fox - jej wysokości, wadze, parametrach sylwetki, a także opowiemy o sekretach piękna divy z Hollywood.

Megan Fox Style

Megan Fox słynie ze swojego seksownego kotka, który jest tak chętnie oferowany przez reżyserów. Pulchne usta, wielkie oczy i piękna postać naprawdę to muszą robić. Jednak w życiu codziennym dziewczyna woli bardziej zrelaksowany, zrelaksowany styl. Trampki, buty, sportowe spodnie, czapka, luźne koszule i T-shirty to najczęstsze rzeczy codziennego wizerunku Megan.

Oczywiście, Megan ubiera się inaczej, jeśli chodzi o dywaniki i uroczystości - luksusowe sukienki z wysokimi szczelinami, seksowne mini i obcisłe sukienki idealnie do niej pasują. Wysokie obcasy dodają wysokości i sprawiają, że kształt nóg jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Parametry Megan Fox 1Parametry Megan Fox 2Parametry Megan Fox 3
Parametry Megan Fox 4Parametry Megan Fox 5Parametry Megan Fox 6

Megan Fox - Beauty Secrets

Wiele dziewcząt jest bardzo zaskoczonych tym, że Megan Fox nie ma parametrów wzrostu modela - tylko 162 cm, ponieważ wygląda znacznie wyżej na ekranie dzięki różnym sztuczkom filmowym (od prawidłowo dobranych ubrań i butów po kompozycję kadru i kąt strzelania).

Jednak natura obdarzyła Megan Fox piękną figurą, dzięki czemu nawet przy niewielkiej wysokości wyglądają absolutnie oszałamiająco. Sama gwiazda przyznaje, że dobry fizyczny kształt i piękna sylwetka są tylko częściowo spowodowane przez geny. Aby zachować atrakcyjność, trenuje codziennie z osobistym trenerem. Trening obejmuje co najmniej pół godziny ćwiczeń sercowo-naczyniowych, po których Megan poświęca około godziny na trening siłowy (najczęściej za pomocą piłki lub hantli). Ale to nie wszystko! Następnie gwiazda nadal 40-45 minut pedałuje na rowerze treningowym i jest zajęta pilates . W czasie ciąży aktorka kontynuowała pracę pod okiem trenera, wykonując ćwiczenia zaprojektowane specjalnie dla kobiet w ciąży.

Aktywne sporty nie są powodem do permisywności w diecie, jak twierdzi Megan Fox. Dziewczyna dokładnie monitoruje swoją dietę, starając się używać wyłącznie zdrowej i zdrowej żywności. Oczywiście, czasami pozwala sobie na niezdrowe jedzenie, ale takich naruszeń reżimu nie można nazwać częstymi. Obfite śniadanie pomaga jej zachować energię i uniknąć przejadania się wieczorem. Jajka, migdały, chude mięso, zboża, świeże warzywa i owoce są podstawą diety gwiazdy. Ilość tłuszczu w diecie Megan jest ściśle ograniczona.

Ale wynik jest tego warty - waga dziewczyny wynosi około 50-52 kg, a formy są zbliżone do legendarnego 90-60-90: objętość klatki piersiowej Megan wynosi 87 cm, w talii tylko 61 cm, a biodra 87 cm.

Parametry Megan Fox 7Parametry Megan Fox 8Parametry Megan Fox 9
Parametry Megan Fox 10Parametry Megan Fox 11Parametry Megan Fox 12