Avril Lavigne to młoda kanadyjska piosenkarka urodzona w 1984 roku w Belleville, Ontario. Od początku swojej kariery styl ubioru Avril Lavigne stopniowo zmienia się z tłustej dziewczyny w seksowną i atrakcyjną dziewczynę.


Avril Lavigne - makijaż i styl

Piosenkarz makijażu był i pozostaje rockmanem, o jasnych oczach i jasnych ustach. W ostatnich latach piosenkarka złagodziła jej wizerunek, dodając do niej coraz więcej kobiecych detali, ale styl makijażu nie uległ znaczącym zmianom.

Ale w ubraniach zmiany są bardziej niż zauważalne - dziewczyna przeszła od chłopca w szerokich spodniach i krawacie do jasnego młodego rockera (w przebraniu którego, przy okazji, coraz więcej seksualności). W niektórych okresach Avril eksperymentowała z elementami stylu emo i gotyku, ale ostatecznie stworzyła swój własny styl, łącząc szczegóły wszystkich z nich.

Fryzura Avril Lavigne

Teraz włosy Avril mają kolor "jasnoblond", ale jej naturalny kolor to ciemnoblond (bliżej jasnej blond). Oddzielne pasma włosów uwielbiają odcień w jasnych kolorach - najczęściej czarny, karmazynowy lub limonkowy. Po raz pierwszy piosenkarka zdecydowała się znacznie rozjaśnić w 2005 roku i nie przegrała - jej wygląd stał się bardziej atrakcyjny i jaśniejszy. Stopniowe odejście od stylu rockowego w 2006 roku, Avril wyjaśniała, że ​​przerosła swój nastoletni styl i nie chciała dłużej wyglądać jak wcześniej. Ale buntownicza dusza w niej nie zniknęła, a wkrótce znów pojawiły się kolorowe włosy w jej włosach. Latem 2012 roku Avril Lavigne zademonstrowała nową fryzurę - gładko ogoloną lewą skroń. Należy jednak zauważyć, że nawet ta sztuczka nie zepsuła jej wyglądu - Avril nadal wygląda pięknie i już nie wygląda jak nastolatka w tenisówkach, szerokich spodniach i koszuli, którą kiedyś była.

Avril Lavigne Tattoos

Tatuaże Avril Lavigne są wykonywane w różnym czasie, znajdują się w różnych częściach jej ciała, a najczęściej były wykonane jako znak przyjaźni.

Najbardziej znany tatuaż Avril Lavigne:

  • gwiazda na lewej ręce (nadgarstek);
  • Łacińska litera D w różowym sercu na prawym nadgarstku;
  • zamek błyskawiczny i numer "30" na ręce (nadgarstek);
  • słowo "kurwa" na krawędziach;
  • napis "Abbey Dawn" na lewej ręce (przedramię);
  • XXV z gwiazdą na prawej ręce (przedramię);
  • nazwa "Brody" pod piersią (po prawej);
  • napis "La vie en rose" na lewej ręce (wzdłuż przedramienia).
Styl Avril Lavigne 1Avril Lavigne Style 2Avril Lavigne Style 3
Avril Lavigne Style 4Avril Lavigne Style 5Avril Lavigne Style 6
Avril Lavigne Style 7Avril Lavigne Style 8Avril Lavigne Style 9