Angelina Jolie jest jedną z najjaśniejszych i najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Zanim osiągnęła doskonałość, Angelina przeszła długą i ciernistą drogę stania się obrazem, który widzimy dzisiaj. Jest to przykład do naśladowania dla wielu dziewczynek, jak świetnie wyglądać nie tylko na dywanie, ale także w codziennym życiu.

Ewolucja stylu Angeliny Jolie

Ewolucja stylu gwiazdy Angeliny Jolie następowała stopniowo, wiele czynników miało wpływ na ten proces: zmiany w jej życiu osobistym, jej rola w kinie, warunki rodzinne i wiele więcej. Na przykład w latach 90. aktorkę można było zobaczyć w skórzanych spodniach i podłużnym T-shircie lub w gotycki obraz . Był też okres świadomości ich seksualności - szczere sukienki, przezroczyste bluzki, obcisłe spodnie podkreślające doskonałość postaci.

Styl Angeliny Jolie, ubrania, makijaż, fryzura po uzyskaniu prawdziwego kobiecego szczęścia, kochającego męża i dzieci, radykalnie się zmienił. Dziś widzimy elegancką i kobiecą damę, której wygląd jest nienaganny.

Styl uliczny Angelina Jolie

Trzeba przyznać, że jego codzienny styl odgrywa ważną rolę w postrzeganiu osoby, może Angelina Jolie zgadza się z tą opinią.

W jej swobodnej sukience dominuje styl casual, jednak nie są to rozciągnięte koszulki i swetry, ale proste i wygodne zwykłe dżinsy, najczęściej szare lub czarne, dyskretne T-shirty, luźne swetry, poncza, swetry rozpinane. Nieodłączny element stylu ulicznego Angeliny Jolie - skromny makijaż i schludna fryzura.

Jako matka wielu dzieci, Angelina wybiera duże torby, które jednocześnie nie psują ogólnego wrażenia. Torebki to głównie skóra lub tekstylia dopasowane do tonu ubrania lub obuwia.

Jako akcesoria, aktorka preferuje okulary: duży kwadrat lub w kształcie łzy w dużej lub cienkiej metalowej ramie. Również jednym z ulubionych akcesoriów Angeliny jest zegarek o najprostszym i stylowym designie.

Inną słabością aktorki są miękkie i obszerne szaliki.

Na imprezach towarzyskich można zobaczyć Angelinę Jolie w ciasnych kombinezonach z dopasowaną sylwetką. Lub w sukience, której sylwetka również podkreśla talię i jest nieco poniżej kolana. Dobry look na sukienki Angelina na podłodze z głębokim dekoltem i otwartymi ramionami.

Dzisiejszy obraz utalentowanej aktorki jest miękki i spokojny, ubrania są w przeważającej mierze klasycznym stylem zarezerwowanych odcieni.

Angelina Jolie style 1Angelina Jolie Style 2Angelina Jolie Style 3
Angelina Jolie Style 4Angelina Jolie Style 5Angelina Jolie Style 6
Angelina Jolie Style 7Angelina Jolie style 8Angelina Jolie Style 9