Serial "Pamiętniki wampirów" w naszych czasach jest bardzo popularny. I nie wydaje się to wcale dziwne, bo fabuła jest interesująca, a wszyscy aktorzy są utalentowani i atrakcyjni. Zwłaszcza Nina Dobrev, która grała rolę Katherine Pierce - dziewczyny-wampira. Catherine ma piękne długie kasztanowe włosy, z których można być dumnym. W serialu często pojawia się przed nami z zaskakująco pięknymi fryzurami nie tylko teraźniejszości, ale także dawnych czasów.

Fryzura Katherine Pierce z XV wieku

Wiele dziewcząt zgadza się, że fryzura bohaterki w drugim sezonie serialu, w którym opisywano jej życie w przeszłości, była szczególnie interesująca. Jak to wygląda? Włosy Catherine Pierce są luźne i trochę skręcone, to znaczy faliste pasma. W tym przypadku, z korony i wzdłuż całej długości, włosy są splecione w dwa splecione warkocze. Nie bój się wyglądać staroświecko z taką fryzurą, ponieważ długie i zdrowe włosy są skarbnicą każdej dziewczyny, a modele fryzur z warkoczami są szalenie istotne ostatnio.

Jak zrobić fryzurę jak Katherine Pierce? Już chcesz spróbować stworzyć i świecić jak bohaterka serii? Jest to zrozumiałe, dlatego poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia wizerunku Katherine Pierce. Przygotuj się z góry, będziesz potrzebować niewidocznych lokówek, lokówki, pianki do włosów, wosku i, najlepiej, regenerującego się oleju.

Etapy tworzenia fryzur Katherine Pierce

  1. Użyj oleju regeneracyjnego po umyciu włosów.
  2. Nie zaleca się stosowania suszarki do włosów, dlatego lepiej jest ogrzać włosy ciepłym ręcznikiem i wysuszyć w sposób naturalny.
  3. Zastosuj piankę do objętości, bez niej wynik nie będzie tak imponujący.
  4. Podziel włosy na pół z centralnym rozstaniem.
  5. Ostatnimi aspektami rozstania są przyszłe warkocze. Złap je i zacznij tkać.
  6. Co więcej, najważniejszą rzeczą jest to, że gdy dojdziesz do środka głowy, nie sploty nowych nici w warkocze. Wygładź warkocze woskiem dla włosów i krzyżuj je (jeden w górę, drugi pod spodem), przymocuj niewidoczny.
  7. I tak kontynuujemy wzdłuż całej długości włosów, na końcu wybieramy środkową linkę, krzyżujemy ją i mocujemy końce warkoczy.
  8. Co zrobić z luźnymi włosami? Przykręć luźne splotki do lokówki, a następnie przeczesz je palcami, aby uzyskać efekt fal świetlnych.

Teraz możesz spokojnie nazywać się świecką damą minionych stuleci, ponieważ wyglądasz kobieco i atrakcyjnie. Być może Catherine Pierce może ci zazdrościć. I nie zapominaj, że zdrowe i zadbane włosy są już piękną fryzurą (przykładem są włosy Catherine Pierce).

fryzura katrin pier1fryzura z catherine pierce2fryzura z catherine pierce3
fryzura catherine pierce5fryzura z catherine pierce6fryzura z catherine pier7
fryzura z catherine pier8fryzura z catherine pier9fryzura katrin pier5