Pomimo stresującego życia, depresji, przez całą dobę pracując na planie, Angelina Jolie nie zapomina podążać za swoją figurą, dlatego nawet w stroju kąpielowym wygląda niesamowicie atrakcyjnie. Patrzysz na jej zdjęcie i rozumiesz, że ta gwiazda nie ma się czego wstydzić.

Figura Angeliny Jolie w stroju kąpielowym

Matka wielu dzieci w Hollywood nie ma dokładnie parametrów modelu postaci: klatka piersiowa i biodra mają 90 cm, a talia 70 cm, ale to nie ma wpływu na jej seksualność. Przeciwnie, aktorka wielokrotnie mówiła prasie, że nie chce na tym poprzestać. Niedawno Angie zatrudniła trenera fitness Luca Hinesa. Aby postać aktorki była zawsze na wierzchu, sportowiec nie tylko angażował się w jej trening, ale także ściśle kontrolował dietę. Odnośnie tego drugiego, wiadomo, że Jolie jest zszokowana jej szczupłością. Utrata masy ciała (poniżej 40 kg przy wysokości 178 cm) wyjaśnia częste stresy i depresja .

Ważne jest, aby wspomnieć, że rolę w filmie "Lara Croft: Tomb Raider" aktorka trenowała 6 razy w tygodniu. W tym czasie nacisk kładziono na bieganie i trening na piłce fitness. Ponadto Angie sprawiła, że ​​jej mięśnie stały się bardziej widoczne dzięki kickboxingowi.

Przygotuj się na gwiazdę filmu "Sol" pomógł guru fitness Simon Crane, wcześniej znany jako kaskader i reżyser kaskaderskich wyczynów. Opracował dla niej specjalny program, w którym trening siłowy był prowadzony do trzech godzin przez pięć dni w tygodniu.

Do chwili obecnej, wraz z kręceniem filmów i pracą humanitarną, aktorka angażuje się w jogę, wybierając ją jako idealną opcję, pomagającą zrelaksować się po ciężkim dniu.

Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Warto zauważyć, że w kostiumie kąpielowym i we wszystkich kostiumach koktajlowych postać 40-letniej Angeliny Jolie wygląda oszałamiająco dzięki surowej żywności i diecie, w której dominują zboża.

angelina jolie w stroju kąpielowym1 angelina jolie w stroju kąpielowym2 angelina jolie w stroju kąpielowym3
angelina jolie w stroju kąpielowym4angelina jolie w stroju kąpielowym5angelina jolie w stroju kąpielowym6
angelina jolie w stroju kąpielowym7angelina jolie w stroju kąpielowym8angelina jolie w stroju kąpielowym 9