Anastasia Shpagina - prosta dziewczyna z Odessy, która stała się znana na całym świecie ze swojego niezwykłego makijażu w stylu japońskiego anime. Dziewczyna "rysuje" jej wielkie oczy, które sprawiają, że wygląda jak bohaterki tych kreskówek, a ona przylega do diety, tak aby jej figura korespondowała z wybranym obrazem. Anastazja jest znana i kochana przez wielu ludzi na całym świecie, ale nie mniej niż jej przeciwnicy, którzy potępiają dziewczynę za zdradę jej naturalności poprzez zamianę jej za pomalowaną twarz. Ale w końcu, jeśli o tym pomyślisz, w pewnym momencie każda dziewczyna ma ochotę wyróżnić się z tłumu, stać się bardziej atrakcyjną, bardziej niezwykłą, a wtedy makijaż i odzież przyjdą ci z pomocą, co może cię zmienić nie do poznania. Anastasia wybrała ten styl, a to pomogło jej stać się "gwiazdą", tylko to jest godne szacunku. Ale zastanówmy się, jak wygląda Anastasia Shpagina bez makijażu i makijażu, czy jest tak atrakcyjna, czy też jej całe piękno jest tylko malowane?

Anastasia Shpagina w zwykłym życiu

W Internecie dziewczyna jest bardziej znana pod pseudonimem Fukkacumi, a także pod nazwą Wróżka kwiatów. Aby dopasować ten pseudonim, dziewczyna robi wiele sesji zdjęciowych w naturze. Ponadto, jak często twierdzi Anastasia, słyszy głosy drzew i kwiatów. Nie wiadomo, jak wiele takich stwierdzeń można w ogóle uwierzyć, ale wciąż sporo osób uważa, że ​​przyroda jest żywą istotą, więc w rzeczywistości wszystko jest możliwe.

Dwudziestoletnia Anastasia mieszka w Odessie na Ukrainie. Ale, jak wspomniano wcześniej, stała się sławna na całym świecie dzięki wybranemu niezwykłemu wizerunkowi. Jak łatwo można się domyślić, szczególnie dziewczyna jest kochana w Japonii, skąd nas uwielbia wielu anime .

Ponieważ Anastasia Shpagina studiuje jako wizażystka, nie jest wcale zaskakujące, że jej makijaż jest tak profesjonalny i tak naturalny i profesjonalny. Jednak, według dziewczyny, i czasu, który zajmuje dużo: pół godziny idzie "wyciągnąć" jedno oko, to znaczy godzinę dla obu i przez kolejną godzinę idzie do reszty makijażu. Ale dziewczyna z tym bohatersko radzi sobie niemal każdego dnia, skoro niepomalowana Anastasia Shpagin jest rzadko spotykana nigdzie, nawet na bezkresie Internetu prawie nie ma zdjęć bez makijażu.

Warto zauważyć, że Anastasia i bez żadnego makijażu wygląda całkiem atrakcyjnie. Ma ciekawą twarz, duże oczy, cienki nos ... w jej rysach jest coś niezwykłego. Prawdopodobnie sama dziewczyna to zauważyła i dlatego zdecydowała się podkreślić przy pomocy tak oryginalnego makijażu, który naprawdę przyciąga uwagę. Patrząc na zdjęcie Anastasii Shpaginy bez makijażu, widać, że wciąż jest ona bardzo młodą, zwyczajną dziewczyną, ale teraz z jej makijażem przypomina animowaną postać tych japońskich kreskówek, które z woli jakiegoś wypadku opuściły ekran i postanowiły żyć wśród ludzi . Niektórzy uważają, że to jest głupie, ktoś je podziwia - opinie są bardzo różnorodne. Ale nie można zaprzeczyć, że Anastasia zdołała w czymś zainspirować publiczność, a nawet fakt, że nie ma nikogo o niej i jej wizerunku pokazuje, że dziewczyna była w stanie stworzyć coś naprawdę interesującego.

Ши д C C C icy C C C C и C C C C ę C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C C Nawiasem mówiąc, w tej chwili waga dziewczyny wynosi 39 kilogramów ze wzrostem o 159 centymetrów. Cóż, tutaj, jak to mówią, nie ma granic doskonałości. Ale możesz być pewien, że dziewczyna jest naprawdę bardzo atrakcyjna, patrz poniżej w galerii zdjęć Anastasii Shpaginy bez makijażu. Raczej przy minimalnym makijażu, ale jest to zdecydowanie najmniej w przypadku kosmetyków Shpagina.

anastasia shpagina bez makijażu 1anastasia shpagina bez makijażu 2anastasia shpagina bez makijażu 3
anastasia shpatina bez makijażu 4anastasia shpagina bez makijażu 5anastasia shpagina bez makijażu 6