Ślub to jasne i niezapomniane wydarzenie z życia każdej pary. Co więcej, dotyczy to celebrytów - często ogromna liczba ich fanów śledzi przygotowania do obchodów.

Wesela gwiazd 2014

W tym roku można nazwać bogatą w ceremonię małżeństwa "gwiazdą". Gwiazdy telewizyjne, muzycy, modelki, aktorzy i inni utalentowani ludzie na świecie stali się małżonkami:

  1. Jednym z najczęściej komentowanych ślubów gwiazd w 2014 roku jest ślub Kim Kardashian i Kanye West . Raper i gwiazda telewizyjna przez długi czas ukrywali miejsce uroczystości i imiona gości, ale wkrótce po ceremonii wszystko stało się znane. Sukienka dla druhen a la Syrenka Wykonał ją znany projektant i reżyser filmu Givenchy, Ricardo Tisci, a goście bawili się w XVI-wiecznym pałacu Fort De Belvedere.
  2. Gwiazda teatru Wielkiego Wybuchu Kaley Cuoco podpisała ze swoim wybrańcem Ryanem Sweetem wspaniały różowy Sukienka Vera Wang a ślub odbył się we wspaniałym Four Seasons w Beverly Hills.
  3. Do najpiękniejszych ślubów celebrytów w 2014 r. Należy uroczystość solistki Backstreet Boys, Nicka Cartera oraz aktorki i popularnej specjalistki fitnessowej Lauren Kitt . Ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu w Santa Barbara i została zapamiętana przez gości jako bardzo wzruszająca i delikatna.

Nie wszystkie gwiazdkowe śluby 2014 roku minęły wspaniale iw wielkim stylu. Na przykład aktorzy Adam Brody i Leighton Meester pobrali się tak cicho, że ich małżeństwo zostało ujawnione znacznie później. Również Gimenfer Goodwin i Josh Dallas , Justin Barth i Leah Smith , Savannah Guthrie i Mike Feldman , Stacy Keibler i Jared Pobre , Pamela Anderson i Rick Salomoni oraz inni związali w tym roku obligacje Hymen. Oczywiście najbardziej niezwykłym hollywoodzkim ślubem w 2014 roku był ślub Brada Pitta i Angeliny Jolie , które wychowują już sześcioro dzieci.

Celebrity Wesela 2014 - Rosja Odpowiedź

W naszym kraju małżeństwa były znacznie mniejsze. Z jakiegoś powodu rosyjskie gwiazdy nie spieszą się, aby zjednoczyć swoje przeznaczenie. Ale tak czy inaczej, piosenkarka Julia Savicheva i muzyk Alexander Arshinov wymieniali pierścienie na długi czas. Święto z tej okazji było bardzo skromne, nowożeńcy otrzymali gratulacje w przytulnym kręgu rodzinnym.

Yulya Kovalchuk i Sergey Chumakov również postanowili nie reklamować tego wydarzenia. Ci, którzy się ożenili, przyszli do urzędu stanu cywilnego, złożyli podpisy i poszli na kolację do restauracji. Nieco później świętowali utworzenie nowej rodziny z najbliższymi w Hiszpanii.

Śluby rosyjskich celebrytów w 2014 roku nie były liczne, ale, miejmy nadzieję, te związki, które się jeszcze urodziły, będą szczęśliwe.

Jakie sukienki gwiazdy nosiły w 2014 roku?

Już na początku tego roku projektanci zaczęli pracować nad tworzeniem strojów na zaplanowane wesela:

  • dla Jennifer Aniston sukienka została namalowana przez Stephena Birnbauma, który reprezentował starszą pannę młodą w dopasowanej, lekko rozkloszowanej sukience z gładkiej tkaniny z welonem;
  • dla Scarlett Johansson ta sama projektantka mody stworzyła szkice eleganckiej sukni wyhaftowanej kwiatami;
  • projektantka Maggie Sotero powierzyła jej wizerunek Hayden Panettiere - pannie młodej Władimira Kliczko i życzyła "ogonu syreny" oraz kryształów Swarovskiego;
  • niezdecydowany Kelly osbourne , który nigdy się nie ożenił, zaproponował, że pomoże jej w sukience projektantów Moonlight - odważna dziewczyna chciała gotyckiego stroju w purpurowo-czarnym odcieniu, być może pobudzi ją do małżeństwa;
  • Królowa Angelina Jolie zamierzała nosić sukienkę z asymetrycznym głębokim dekoltem, haftowanym topem i przepływającą spódnicą na własnym ślubie - i tak właśnie się stało.
śluby gwiazd w 2014 r. 1śluby gwiazd w 2014 roku 2śluby gwiazd w 2014 r. 3
celebrities wesela w 2014 4celebrities wesela w 2014 5celebrities wesela w 2014 6
śluby gwiazd w 2014 7celebrities wesela w 2014 r. 8celebrities wesela w 2014 roku 9