W 2015 roku wiele celebrytów cieszyło się (lub zasmucało) swoimi fanami weselami. Należą do nich Johnny Depp i Amber Hurd, Prince Carl Philip i Sophia Heklvist, Amy Adams i Darren Le Gallo, Cameron Diaz i Benji Madden, Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter i wielu innych. Niektórzy, mimo wysiłków paparazzi, zdołali sprawić, by to wydarzenie było prawdziwie kameralne - małe, sekretne i tylko dla nich samych, inni nie uważali za konieczne ukrywać się. W każdym razie ślub gwiazd Hollywood w 2015 roku będzie omawiany przez ponad miesiąc.

Johnny Depp i Amber Heard

Jest to jeden z najbardziej znanych wesela gwiazd w 2015 roku. Romańska para, spotkała się na planie filmu "Dziennik rum", rozwijała się szybko. Tak bardzo, że po zaledwie kilku latach aktor złożył 28-letnią pasję do tej propozycji, pomimo 14 lat życia w cywilnym małżeństwie z Vanessą Paradis. Para zorganizowała tajne wesele w rezydencji w Los Angeles oraz uroczystą ceremonię 8 lutego na prywatnej wyspie Deppa na archipelagu Bahama.

Cała akcja odbyła się na plaży, w pobliżu wody. Panna młoda miała na sobie elegancką sukienkę z prostą spódnicą do podłogi i otwarte plecy. Ukończył niewinny obraz długiej zasłony. Pan młody również preferował biel w smokingu i butach. Niektórzy goście sfilmowali uroczyste wydarzenie na telefonach komórkowych (nie to, że po raz kolejny będzie można zobaczyć, jak kochający wolność Jack Sparrow jest "obwołany"), a paparazzi, dzięki nowoczesnym technologiom, szpiegowali to wszystko z powietrza.

gwiazdki ślubne 2015 1gwiazdki ślubne 2015 3gwiazdki ślubne 2015 2
Carl Philipp i Sophia Hellquist

14 czerwca na świecie był mniejszy książę. Carl Philip - trzeci w kolejności do królewskiego tronu Szwecji - a Sophia Hellquist dołączyła do liczby ślubów gwiazd w 2015 r., Składając przysięgi w kościele w Slottschurk. Ceremonia była otwarta, dzięki czemu fani otrzymali wspaniałe zdjęcia z konsolidacji związków. W uroczystości wzięło udział około 400 gości. Panna młoda pojawiła się przed gośćmi w eleganckiej i kobiecej sukience z długim lamówką i rękawami z delikatnej gipiury. Diadem z diamentów i szmaragdów z długą, lecz schludną zasłoną dopełniał obrazu niesamowitej urody. Po ceremonii nowożeńcy pojechali konwojem weselnym ulicami Sztokholmu, witając mieszkańców. Na cześć wydarzenia wyprodukowano 21 salw do broni.

gwiazdki ślubne 2015 6gwiazdki ślubne 2015 4gwiazdy weselne 2015 5

Wśród ślubów rosyjskich gwiazd roku 2015 nie można pominąć świeżo upieczonego związku Galiny Yudashkina i Petera Maksakova. Jak żartują w prasie: sądząc po skali i przepychu wydarzenia, budżet małego afrykańskiego kraju trafił do niego.

gwiazdki ślubne 2015 9gwiazdki ślubne 2015 7gwiazdki ślubne 2015 8