Julia Mikhalkova-Matyukhina urodziła się 12 lipca 1983 r. W mieście Verkhnyaya Pyshma. Dziewczyna dorastała, by być bardzo energicznym dzieckiem, uwielbiała zmieniać stroje kilka razy dziennie i uczęszczała do "nie dziewczęcych" klubów sportowych. Ambicje Julii doprowadziły ją w dziesiątej klasie do lokalnej telewizji. Już w pierwszym roku studiów w instytucie pedagogicznym grała w zespole KVN, a teraz Julia Mikhalkova jest znana jako jedyna uczestniczka kobieca w komiksie "Ural Dumplings". W czysto męskim składzie "Pelmenei" Julia czuje się komfortowo, jest jedyną dziewczyną, która udało się pozostać w zespole przez ponad 4 lata. Oprócz pola komicznego Julia gra w teatrze i jest założycielką Centrum Poprawnej i Pięknej Mowy Mowy w Moskwie. A głównym celem w życiu aktorki i prezentera telewizyjnego jest zostać Ministrem Kultury. Yulia nie myśli poważnie o karierze aktorki filmowej, pozostawiając miejsce w jej dziecięcym marzeniu, choć grała epizodyczne role w kilku filmach.


Frank sesja zdjęciowa Julii Mikhalkovej

W ubiegłym roku Yulya Mikhalkova została zaproszona do erotyczna sesja zdjęciowa w popularnym męskim czasopiśmie "Maxim" i stał się ozdobą styczniowej okładki. To było pierwsze nagie sesje zdjęciowe nie mogło nie zadowolić wszystkich, którzy nie są obojętni na pracę aktorki. Równolegle z sesją zdjęciową Julia Mikhalkova uprzejmie odpowiadała na pytania o jej życie zawodowe i osobiste, o koszty świadomości i plany na przyszłość. W programie telewizyjnym "Ural pierogi" wizerunek dziewczyny jest raczej bliską osobą, ale w życiu interesuje się rozmową z nią, z którą jest bardzo łatwo porozmawiać i ma poczucie humoru. Jak sama Julia przyznaje, te umiejętności bardzo pomagają w życiu, ponieważ bycie zawsze w zasięgu wzroku oznacza bycie nieświadomym uczestnikiem różnych gazetowych plotek. Z biegiem czasu dziewczynka uzyskała odporność na wynalazki dziennikarzy iz humorem odpowiada na pytania dotyczące kolejnego "męża" lub "diamentowego uggs". To jest koszt tego zawodu, zdaniem Julii, chociaż zespół klusek Ural, składający się z 9 mężczyzn, nie lubi ekscytujących wydarzeń, w których można ponownie zapalić i upublicznić. Ale kobiety to kobiety, więc często Julia sama prosi, aby udać się gdzieś razem, aby zademonstrować swój nowy strój. Na pytanie, jak pracuje w męskiej drużynie, gdzie cała uwaga skupia się na jedynej dziewczynie, Julia z humorem odpowiada, że ​​miała szczęście pracować z kreatywnymi ludźmi, których jedynymi myślami są humor i dowcipy. Początkowo Julia obserwowała pewne struktury zachowań w męskiej części zespołu, ale z czasem uświadomiła sobie, że dla chłopaków była już integralną częścią, a niektóre sytuacje stają się absurdalne, na przykład, dziewczyna często słyszy zdanie: "Odejdźmy", a cała grupa zmierza w kierunku w toalecie i tylko przy samych drzwiach każdy rozumie, że coś poszło nie tak. Teraz Julia może nawet pozwolić sobie na przebieranie się z uczestnikami pokazu, więc wszystko było związane podczas wspólnej pracy. Pomimo piękna i kobiecości aktorki, dziewczyna stała się "jej chłopakiem", ale ten stan rzeczy wydaje się pasować każdemu.

Życie osobiste Julii Mikhalkovej

Biorąc udział w erotycznej sesji zdjęciowej dla magazynu Maxim, Julia Mikhalkowa wzbudziła duże zainteresowanie życiem osobistym, ponieważ nie każdy kochanek byłby zadowolony z pomysłu pokazania swojej dziewczynie milionom ciekawskich oczu. Ale Julia wyjaśniła, że ​​jej połowa, zastępca regionu Swierdłowsku, Igor Daniłow, wcale się temu nie sprzeciwia i jest już przyzwyczajona do publicznego statusu aktorki. Wygląda na to, że dziewczyna jest poważnie zakochana w Igorze i wspólnie planują przyszłość. Będziemy bacznie obserwować rozwój kariery i życia osobistego, a także spodziewać się nowych niespodzianek i sesji zdjęciowych z udziałem Julii Mikhalkovej.

Julia Mikhalkova sesja zdjęciowa, maksimum 1Julia Mikhalkova sesja zdjęciowa max 2Julia Mikhalkova sesja zdjęciowa max 3