Niesamowita balerina Anastasia Volochkova niejednokrotnie drażniła krytyków niesamowitymi sesjami zdjęciowymi. Szczerość, odwaga, perfekcja - to cechy, o których w wywiadach opowiadała społeczność, komentując ich zdjęcia. Dyskusje jeszcze się nie zakończyły sesja zdjęciowa Volochkova na Malediwach gdzie słynna baletnica pojawiła się w otwartym czerwonym kostiumie kąpielowym w kwiatku, gdy gwiazda ponownie wystawiła nowe szczere zdjęcia. Tym razem, dając koncerty charytatywne na Krymie, Anastasia nie mogła powstrzymać się od kilkudniowego odpoczynku na jachcie i wybrzeżu półwyspu, uchwyciwszy jej relaks na zdjęciu. Sesja zdjęciowa Volochkova w kostiumie kąpielowym w 2015 roku jest być może jedną z najbardziej śmiałych baletnic, jakie kiedykolwiek zwróciły uwagę jej fanów.

Oprócz faktu, że model kostiumu gwiazdy ledwo pokrywa jej formy, pozy wybrane przez Anastasię są tak szczere, a nawet nieprzyzwoite, że komentarze krytyków i blogerów na początku były surowe i obraźliwe. Najbardziej sensacyjne było zdjęcie, na którym baletnica usiadła na swoim charakterystycznym sznurku. Zrobiła to na nosie jachtu, opierając się na bokach ramion, a reszta ciała opadła w powietrzu. Małe czerwone bikini ledwie pokrywa intymne części gwiazdy. Następne zdjęcie było tym samym sznurkiem baleriny tylko w pionie. Oczywiście można zazdrościć tylko sprawnemu ciału i doskonałym formom Anastazji. Ale, według krytyków, takie wulgarne fotografie w jej wieku są po prostu nie do przyjęcia. Przynajmniej dlatego, że dorasta dziewięcioletnią córkę, która zresztą z nią spała.

Czerwony strój kąpielowy Volochkova

Na uwagę zasługuje styl czerwonego stroju kąpielowego, w którym sfotografowano Volochkovej. Balerina wybrała górną część, chociaż sam model nie jest dla niej odpowiedni. Niektórzy fani napisali do niej, że lepiej wybrać gang lub balkon. Ale niższa część czerwonego stroju kąpielowego Volochkova jest podobna do spodni dla kulturystów. Topienie tak już otworzyło masywne nogi gwiazdy, która całkiem zepsuła cały obraz. Chociaż, według samej Anastasii, jej figura jest idealna, a zdjęcia są bezbłędne.

Volochkova w czerwonym kostiumie kąpielowym1Volochkova w czerwonym kostiumie kąpielowym2Volochkova w czerwonym kostiumie kąpielowym3
Volochkova w czerwonym kostiumie kąpielowym4Volochkova w czerwonym kostiumie kąpielowym5Volochkova w czerwonym kostiumie kąpielowym6