Wizerunek gospodarza telewizyjnego Ksenia Borodina po krótkim urlopie macierzyńskim zmienił się dramatycznie. Przed narodzinami ubrania Kusy, w których pojawiła się w świetle, mówiły o braku stylu i smaku w niej. Teraz styl prezentera telewizyjnego staje się coraz lepszy każdego roku. Fryzura Ksenia Borodina jest jedną z cech jej wizerunku. Wcześniej ciemne, długie włosy gwiazdy nie były niezwykłe, ale teraz jej fryzury są ozdobą i zmieniają się tak szybko, jak obrazy.

Teraz, zanim gwiazda pojawi się na ekranie, jej fani zastanawiają się, jaką fryzurę ma Xenia Borodina?

Fryzury Xenia Borodina

Po porodzie Xenia Borodina zaskoczyła wszystkich nie tylko zmianami stylu, ale także nową fryzurą. Jest to samochód z podziałką i przedłużeniem. Ta modna fryzura Xenii Borodiny była popularna w 2008 roku. Potem po raz pierwszy zademonstrowała to Victoria Beckham. Dwa lata później ta fryzura podbiła całe Hollywood. Taką fryzurę można było zobaczyć w Sandrze Bullock, Paris Hilton i innych sławach.

Nowa fryzura Ksenia Borodina jest wygodna, ponieważ na jej podstawie można wykonać wiele pięknych stylizacji. Na przykład taka modna stylizacja, jak loki, które Ksenia wielokrotnie demonstrowała podczas uroczystych wydarzeń. Loki nadają obraz kokieterii i uroku. Możesz je uzupełnić różnymi akcesoriami do gustu.

Gładki szyk - kolejna stylizacja, którą Borodin używa dość często. To prosta fryzura, której nici są idealnie równe i nadają blasku.

Ukończył czteropłatowy samochód wygląda świetnie w stylu retro. Na przykład łatwo jest stworzyć stylizację w stylu Merlina Monroe. Są to duże, objętościowe loki, które można wykonać za pomocą dyfuzora.

Dzięki nowej fryzurze Ksenia Borodina może pozwolić sobie na akcesoria takie jak wstążki i kwiatowe opaski na głowę. Bardzo dobrze, ta biżuteria wygląda z dość powszechnym i pięknym "stożkiem" fryzury. Ksyusha woli zrobić kolec na grzywce lub warkoczach wokół głowy.

Dorywcza fryzura Xenia Borodina

Najprostsza fryzura Ksenia Borodina to niski ogon. Dziś wielu stylistów zaleca noszenie takiej właśnie fryzury. Ksusha sama pojawiała się na ekranach telewizyjnych wiele razy z taką prostą i piękną fryzurą.

Przez pewien czas prezenter telewizyjny popularnego projektu telewizyjnego "Dom-2" często pojawiał się publicznie z oryginalną i bardzo piękną fryzurą wykonaną z bandażem - grecką fryzurą. Aby stworzyć grecką fryzurę, tak jak w Xenii Borodinie, każda dziewczyna w domu może. I wygląda bardzo stylowo, schludnie i pięknie. Pasuje do każdego stylu ubioru, czy to wieczorowej sukni i wysokich obcasów, czy podartych dżinsów z trampkami.

Oprócz pięknej stylizacji, Xenia Borodina uważnie obserwuje włosy. Regularnie robi maski nawilżające i myje włosy tylko sprawdzonymi profesjonalnymi środkami. Nowa fryzura Borodina uzupełniła kolor o nazwie "piasek" za pomocą cienkich białych pasm.

Włosy Kseni Borodiny można łatwo powtórzyć. Musisz tylko skontaktować się z salonem kosmetycznym z wykwalifikowanym mistrzem. Ta fryzura świetnie wygląda na błyszczących włosach. Dlatego możesz użyć lakieru do włosów z połyskiem. Jednak ci z grubymi, zdrowymi włosami nie będą jej potrzebować. Wystarczy umyć włosy po użyciu balsamu nawilżającego.

Fryzura Xenia Borodina 5
Fryzura Xenia Borodina 9