Nie ma nic tajemniczego w tym, że osobowości medialne wyznaczają modę, nie. Stały pobyt w świetle reflektorów i pod obiektywami soczewek zobowiązuje gwiazdy show-biznesu do nieskazitelnego wyglądu. Dotyczy to oczywiście szafy z gwiazdami. Pragnienie fanów, aby wyglądali jak idol, jest całkiem naturalne, więc rośnie zapotrzebowanie na te modele i marki odzieży, które pokazują gwiazdy w kadrze. Bez wyjątku i popularnej rosyjskiej prezenterki telewizyjnej Ksenia Borodina, która promuje trendy mody w środowisku młodzieżowym. A dziewczyna wykorzystuje nie tylko telewizję, ale także łatwiejszy sposób przekazywania informacji - Internet. Z godną pozazdroszczenia regularnością w swoim blogu i na stronach sieci społecznościowych selfie , zwracając uwagę na wygląd, figurę i ubrania gwiazdy. Właśnie dlatego kurtka, podobnie jak Ksenia Borodina, stała się obiektem pożądania wielu dziewcząt. O jakim modelu mówimy?

Star szafa

W rzeczywistości nie jest to pojedynczy model. Jesienią 2014 r. Gwiazda telewizyjna umieściła zdjęcie na blogu w praktycznym, oliwkowym parku. Wydawałoby się, że dość powszechny model, a nie nowość sezonu, a nie ekskluzywny projekt. W tym samym czasie, w komentarzach, gwiazda, jak gdyby, od niechcenia wspomniał sklep, w którym została kupiona kurtka. Pomimo dowodów na to, co się dzieje, dla wielu fanów kurtka z parku, jak Borodina, stała się masztem sezonu jesienno-zimowego.

Kilka tygodni później fashionistki były zadowolone z kolejnego zdjęcia, w którym Ksenia Borodina została schwytana w innej kurtce. Jednak ten sam model, ale o innym kolorze, został zademonstrowany przez jej byłych podopiecznych w projekcie "Dom-2", a także w obecnej koleżance Oldze Buzowej. Miała na sobie ten sam kamizelkowy transformator, podobny do Borodiny, ale nie różowa, ale czarna. Patrząc na dziewczyny w tych marynarkach, wydaje się, że obszerny płaszcz jest noszony na wydłużonej kamizelce. Kurtki transformersowe oryginalne krój naprawdę ciepło, a wewnętrzne kieszenie z poziomym ozdobnym zamkiem błyskawicznym zapewniają im indywidualność. Takie modele idealnie pasują do codziennego miejskiego stylu, gdzie komfort i praktyczność są najważniejsze. Kurtki parki, które można nosić nawet w zimie, poza sezonem, są ciepłe, piękne, modne. Naprawdę zasługują na uwagę, więc można przymknąć oko na sztuczki marketingowców, którzy działają nie bez zgody znanych osobistości.

Kurtka jak Borodina1Kurtka jak Borodinoy2Kurtka podobna do tej z Borodino3
Kurtka podobna do tej z Borodino4Kurtka podobna do tej z Borodino5Kurtka jak Borodina6