Słynna ukraińska piosenkarka Ani Lorak wyróżnia się nie tylko doskonałym smakiem, ale także poczucie stylu . Starannie dobiera makijaż i fryzurę do każdej strojowej sukienki, i oczywiście profesjonalna stylistka Dmitrij Pelymsky pomaga jej w tym, która troszczy się również o kondycję swoich włosów, robiąc wszystko, by zachować ich piękno. Ani Lorak nigdy nie eksperymentował z innymi odcieniami, ale zawsze pozostał wierny swojemu naturalnemu kolorowi włosów, ciemnemu kasztanowi.

Ulubiona fryzura gwiazdy to luźne loki, ale czasami może eksperymentować, zbierając włosy w kucyk lub próbując na greckim lub retro stylu. Dzięki środkowej kaskadzie ze skośnym hukiem obrazy są zawsze bardzo kobiece i atrakcyjne. Ponadto wokalistka sama przyznaje, że ta fryzura jest dla niej bardzo dobra, ponieważ rozszerza ona nieco szeroką twarz.

W 2014 roku Ani Lorak zdecydowała się radykalnie zmienić swój wizerunek poprzez zmianę swojej fryzury. Być może jest to spowodowane nagrodą dla Najlepszego Piosenkarki Roku, lub jest to nowy etap w jej karierze, ale wciąż zmienia się w jej twarz.

Ewolucja stylu

Urocze loki Ani Lorak zmieniły habit każdego człowieka na proste włosy, poza tym, że malowały techniką ombre. Ciemne korzenie płynnie zmieniające się w lekkie końce są bardzo śpiewne. Zaczęła wyglądać jeszcze bardziej kobieco i efektownie. Nowy wizerunek stał się wizytówką popowej divy, a miliony fanów doceniły wysiłki mistrza, który umiejętnie wykazał się profesjonalizmem.

Jak zrobić włosy Ani Lorak?

Wielu fanów próbuje naśladować swojego idola we wszystkim. Robią ten sam makijaż, próbują też ubierać się, przyjmować styl i maniery. Jednak prawie wszyscy zaczynają się zmieniać fryzurą. Ponieważ piosenkarz ma klasyczną kaskadę fryzury, odtworzenie obrazu nie będzie trudne nawet w domu. Szerokie loki można tworzyć za pomocą lokówek, wcześniej umazanych włosów pianką. Po całkowitym wyschnięciu należy delikatnie rozczesać je dużą szczotką i utrwalić uczesanie lakierem. Obraz gwiazdkowy jest gotowy!

Fryzura Ani Lorak 2014 1Fryzura Ani Lorak 2014 2Fryzura Ani Lorak 2014 3
Fryzura Ani Lorak 2014 4Stylizacja włosów Ani Lorak 2014 5Stylizacja włosów Ani Lorak 2014 6
Stylizacja włosów Ani Lorak 2014 7Fryzura Ani Lorak 2014 8Fryzura Ani Lorak 2014 9