Jennifer Aniston to utalentowana aktorka, model piękna przyrody, jedna z najbardziej poszukiwanych gwiazd Hollywood i po prostu niezwykle atrakcyjna kobieta. Ona jest zawsze na topie, chociaż nigdy nie zobaczysz jej z chwytliwym makijażem lub złożoną wielopoziomową fryzurą. Głównym sekretem Jennifer jest dbanie o formę, a także dokładna pielęgnacja twarzy i włosów. Wielomilionowa armia fanów chce być taka seksowna.

Fryzury Jennifer Aniston

Po graniu w Fashionistkę o imieniu Rachel w komedii Przyjaciółka, Jennifer stała się modną fryzurą modną, ​​która była bardzo popularna w latach 90-tych. Jej fryzura była przedmiotem podziwu, a wiele dziewcząt skopiowało tę fryzurę. Aktorka przyznaje, że ta fryzura jest jej ulubioną, ponieważ bardzo łatwo ją założyć i bez pomocy fryzjera, a ona zawsze budzi się, by wyglądać idealnie. Pamiętaj jednak, że taka wielowarstwowa fryzura tworzy dodatkową objętość wokół głowy, a jeśli masz grube włosy, głowa wydaje się zbyt duża.

Z natury Jennifer ma ciemne blond włosy. Niewiele osób pamięta tę aktorkę, gdy miała brązowe włosy z czerwonym odcieniem. To jasne włosy sprawiły, że twarz Jennifer była ładna i rozpoznawalna. Gwiazdy uwielbiają podkreślać, zwłaszcza gdy jej kosmyki wyglądają, jakby zostały wypalone na słońcu.

Fryzury Jennifer Aniston

Z krótką fryzurą Jennifer Aniston wyglądała całkiem interesująco i seksownie. Od dawna eksperymentuje z popularną fryzurą bob. Z idealnie wyprostowaną "fasolą" aktorka często była widywana podczas ważnych wydarzeń. Ale długie włosy w kolorze miodu to styl sygnowany przez Jennifer Aniston.

W eleganckich strojach wieczorowych aktorka preferuje luksusowe kręcone loki, które są niedbale rozrzucone na idealnie opalonych ramionach. Bardzo często Jenfer można zobaczyć za pomocą kucyka lub skręconych włosów, ale dla pewnej zabawy zawsze pozostawia kilka pasm wokół twarzy. Jennifer Aniston również wprowadziła trend mody - pleciony warkocz u podstawy wzrostu włosów, po raz pierwszy pojawiła się w 2009 r. Na ceremonii rozdania Oscarów.

Włosy Jennifer Aniston zawsze wyglądają pięknie, błyszcząco, zdrowo i zadbane. Nic dziwnego, że słynna marka kosmetyków Living Proof poprosiła aktorkę o opracowanie linii produktów do pielęgnacji włosów.

Jennifer aniston hairstyle 3