Każdy z nas pewnie ma wśród przyjaciół nawet jedną dziewczynę, która może pojawić się publicznie bez makijażu - jest to podobne do zbrodni. Wygląda na to, że śpi z makijażem na twarzy, na wypadek, gdyby książę pojawił się w jej nocnym śnie. Świecka lwica Kim Kardashian, nawet w normalnym życiu bez makijażu, nie jest sobą, co możemy powiedzieć o uczęszczaniu na wydarzenia lub pracy w kadrze. To, że Kim Kardashian się nie wymyślił, jest prawie niemożliwe. Trzydziestoczteroletnia diva z Hollywood używa kosmetyków dekoracyjnych w takich ilościach, że czasami wydaje się, że na jej twarzy jest maska. Usta pomalowane jaskrawą szminką, kości policzkowe podkreślone różem, ciemne oczy wychowane - tak dziewczyna widuje ją każdego dnia. Zrobić kilka zdjęć Kim Kardashian bez makijażu w życiu codziennym dotychczas tylko udało się jednostek, choć paparazzi jest obserwowany prawie stale. Co prezenter telewizyjny ukrywa za grubą warstwą makijażu? Czy to całkowicie nieatrakcyjne bez makijażu?

Kim Kardashian bez makijażu 1Kim Kardashian bez makijażu 2Kim Kardashian bez makijażu 3
Sekret za siedmioma zamkami

Bez względu na to, jak dziewczyna ukrywa się przed kamerami, kilka zdjęć, na których Kim Kardashian pojawił się przed paparazzi bez makijażu, wciąż można znaleźć w sieci. Udało im się to w jednym z rejonów Los Angeles, kiedy Kim wyszła z siłowni w prostych spodniach, trampkach i bluzie. I, co zaskakujące, na tych zdjęciach nie zobaczysz nic strasznego. Prezenter telewizyjny, w którego żyłach płynie ormiańska, holenderska i szkocka krew, wygląda całkiem atrakcyjnie bez kosmetyków. Widoczne są tylko małe, ciemne kręgi pod oczami, ale biorąc pod uwagę specyfikę zawodu i predyspozycje genetyczne, nierozsądne jest uznanie tego za poważną wadę. Nie widać zmian wieku na skórze, jest napięta i ma przyjemny ciemny odcień. Z włosami, kształtem brwi, nosa i warg, wszystko jest w porządku. Gołym okiem widać, że prezenter telewizyjny ją obserwuje, zwracając uwagę nie tylko na osobę, ale także na sylwetkę. Jego parametry nie mogą być nazwane idealnymi. Postać Kim Kardashian należy do typu " gruszka ", Ale udaje jej się utrzymać ją w formie.

Jest możliwe, że jasnowłosa dziewczyna stara się zwrócić uwagę na jej osobę, ponieważ wszystkie jej próby zasłynięcia jako aktorka są nieskuteczne. W przeciwnym razie, dlaczego ukrywasz swoje naturalne piękno pod grubą warstwą jasnego makijażu, powodując nieodwracalną szkodliwość skóry twarzy?

Kim Kardashian bez makijażu 4Kim Kardashian bez makijażu 5Kim Kardashian bez makijażu 6
Kim Kardashian bez makijażu 7Kim Kardashian bez makijażu 8Kim Kardashian bez makijażu 9
Kim Kardashian bez makijażu 10Kim Kardashian bez makijażu 11Kim Kardashian bez makijażu 12