Monica Bellucci urodziła się 30 września 1964 r. W małym włoskim miasteczku Città di Castello. Być może dzisiaj nie ma osoby, która nie wiedziałaby o tej niesamowitej i utalentowanej aktorce. W dzieciństwie Monica marzyła o powiązaniu życia zawodowego z orzecznictwem. Aby studiować na uniwersytecie, dziewczyna zaczęła pracować jako modelka w wieku 16 lat, ale wspaniały świat mody i luksusu szybko ją zafascynował i porzuciła swoje marzenie.

W tej chwili Monica Bellucci odbyła się jako odnosząca sukcesy modelka, słynna aktorka i matka dwójki wspaniałych dzieci. Niemal zamieniła swoją szóstą dekadę, ale jednocześnie Monica nadal ma atrakcyjne piękno, kobiecość i seksualność.

Sekrety piękna Moniki Belucci

W codziennym życiu Monica Belucci preferuje stosowanie lekkich i nawilżających kosmetyków do pielęgnacji skóry. Natura wynagrodziła ją pulchnymi i uwodzicielskimi ustami, tak szczególna uwaga i skrupulatna opieka nad tą częścią twarzy. Jak przyznaje aktorka, aby utrzymać się w dobrej kondycji, nie robi wiele wysiłku. Pracując w napiętym grafiku i spędzając czas na częstych wycieczkach, Monica nie może sobie pozwolić na regularne wizyty na siłowni lub jodze, a nawet bez tego postać aktorki budzi zazdrość całej połowy populacji w sposób polubowny. Zapytana o to, jakie zabiegi rozpieszcza, Monika z uśmiechem mówi, że po prostu bierze kąpiel! Te 45 minut to bezcenny czas, który możesz poświęcić sobie i dobrze się zrelaksować.

Każdego ranka włoska aktorka zaczyna od zimnego prysznica, procedura ta tonuje i dobrze napina skórę. Po prysznicu ważne jest, aby dokładnie nawilżyć skórę. Monica preferuje lekkie kremy, serum i płyny. Aby zachować jej luksusową głowę w idealnym stanie, wciera ona oliwę z oliwek w korzenie włosów, a szampon rozcieńcza niewielką ilością wody przed każdym myciem włosów. Monika opuszcza suszarkę do włosów w ekstremalnych przypadkach, przed specjalnymi wydarzeniami i punktami sprzedaży. W codziennym życiu woli suszyć włosy w naturalny sposób.

Monica Bellucci często publicznie wyrażała i nie ukrywa, że ​​jej piękno nie zależy od usług chirurgii plastycznej. Przez całe życie nigdy nie uciekała się do sztucznej zmiany rysów i rysów twarzy skalpelem, ponieważ wierzy, że zdolność do starzenia się jest również sztuką. Jak sama aktorka mówi, kiedy nie miała dzieci, nie myślała o śmierci i nie czuła, że ​​się starzeje. Ale wraz z pojawieniem się drugiego dziecka, które Monica urodziła w wieku 45 lat, uświadomiła sobie, że w młodości była fizycznie silniejsza i bardziej wytrwała. Jednak teraz czuje się lepiej niż za 20 lat, ponieważ nabyła pewność siebie i umiejętność radzenia sobie z problemami i stresujące sytuacje .

Monica Bellucci bez makijażu

Jak sama przyznaje, zawsze uwielbiała stosować dekoracyjny makijaż, ponieważ pozwala kobiecie czuć się pewniej. Ale także aktorka może sobie pozwolić na pojawienie się publicznie i bez makijażu - natura dała Monice Bellucci wspaniałe, delikatne rysy, piękne grube włosy i zmysłowe usta. Aby odpowiednio podkreślić jego piękno, wystarczy umieścić kilka odcieni naturalnych odcieni, przykryć rzęsy tuszem do rzęs i uzupełnić usta. W arsenale Moniki ogromna ilość pomadek o delikatnych kolorach, ponieważ zawsze lubiła malować usta. Ale w zwykłym życiu Monica Belucci woli światło i pozwala skórze oddychać makijażem.

Niedawno magazyn mody Elle przeprowadził duży projekt "Celebryci bez makijażu". Nazwa mówi sama za siebie. No i oczywiście niezrównane piękno Moniki Belucci pojawiło się na jednej z okładek - pojawiła się na zdjęciach absolutnie niepomalowana, bez makijażu i photoshopa, która po raz kolejny dała jasno do zrozumienia, że ​​naturalne piękno, kobiecość i atrakcyjność nie znikają z wiekiem.

Monica Bellucci bez makijażu 1Monica Bellucci bez makijażu 2Monica Bellucci bez makijażu 4
Monica Bellucci bez makijażu 3Monica Bellucci bez makijażu 5Monica Bellucci bez makijażu 6
Monica Bellucci bez makijażu 7Monica Bellucci bez makijażu 8Monica Bellucci bez makijażu 9