Nazwa popularnego Ani Lorak nigdy nie opuszcza stron gazet i błyszczących czasopism. Utalentowana piosenkarka zawsze ma coś do powiedzenia swoim fanom i coś z nimi podzielić. Każda jej piosenka z pewnością staje się hitem, każdy klip zyskuje setki tysięcy wyświetleń na YouTube, a nowe albumy otrzymują najwyższe nagrody. Ale dziś nie będziemy rozmawiać o twórczości ukraińskich divów, ale o sekretach jej makijażu.

Zawsze na wierzchu

Aktywistka, sprytna i piękna Karolina zawsze była przedmiotem naśladowania dla wielu dziewcząt. Obdarzony naturą, o doskonałym wyglądzie, wokalista nigdy nie zaniedbuje profesjonalnego makijażu, za każdym razem ufając swojej twarzy bliskiemu przyjacielowi i wysoko wykwalifikowanej wizażystce, Marinie Borshevskaya. Może dlatego wizerunek Ani Lorak jest zawsze doskonały? Ale, o ile to możliwe, naturalne piękno wokalisty zawsze gra pierwsze skrzypce w tworzeniu wspaniałej sceny i codziennego makijażu. Nawiasem mówiąc, Ani Lorak jest prawie niemożliwa do zobaczenia bez kosmetyków, tylko na zdjęciach pojawia się tylko czasami z makijażem w kolorze nagiej postaci.

Wszystko na raz, ale z umiarem

Makijaż w stylu Ani Lorak, z reguły, jest stosowany pod hasłem: wszystkie naraz. Piosenkarz preferuje jasne oczy, błyszczącą szminkę, gładkie brwi i intensywny rumieniec. Duża liczba błyszczy i bujne sztuczne rzęsy są również istotnymi elementami jej makijażu. Ale z tym wszystkim Ani nigdy nie narusza zasady "jednego akcentu", to jest podkreślenia albo oka, albo warg.

W sumie to oczy Ani Lorak zajmują centralne miejsce na jej wizerunku. Naturalny kolor oczu Ani Lorak to miękkie połączenie odcieni zieleni i szarości, więc jej makijaż często wykorzystuje kolory, które mogą korzystnie podkreślić urok oka. Makijaż oczu Anyi Lorak jest kontrastem, który przejawia się w równoczesnym zastosowaniu jasnego perłowego cienia pod brwiami i na wewnętrznym kąciku oczu, a nasyconych jasnych na zewnętrznym. Turkusowe, niebieskie i zielone odcienie są ulubionym makijażem, ponieważ idealnie komponują się z kolorem oczu Ani Lorak. Kolory te są używane przez gwiazdę, aby podkreślić zarówno górną, jak i dolną powiekę. Oczy smokey też nie są obce Ani Lorak. Często używa ciemnego eyelinera, kładąc go na linii wzrostu górnych rzęs. Nawiasem mówiąc, rzęsy Anyi są zawsze farbowane czarnym tuszem, aby były bardziej obszerne.

Ani Lorak prawie zawsze maluje usta szminką naturalnego odcienia: różowy, brzoskwiniowy lub koralowy. Te same odcienie są używane do rumienia. Cechą makijażu Ani Lorak jest korekcja kształtu twarzy. Z natury, dzięki sztucznemu podświetleniu strefy T, obszarowi nosa i brody ze specjalnymi środkami, staje się bardziej owalny.

Uczenie się od gwiazdy

Wiele dziewczyn zastanawia się, jak zrobić makijaż Ani Lorak na własną rękę. Dziś ujawnimy kilka sekretów. Przede wszystkim pracuj nad doskonałym odcieniem twarzy za pomocą podkładu i pudru, odpowiednich odcieni dla Ciebie. Obszar pod oczami korektor światła. Ciemniejsza podstawa tonalna przebiega wzdłuż linii włosów, skroni i kości policzkowych, starannie ją zacienia i odkurza. Lżejszy proszek traktuje środek czoła, nosa i podbródka. Zastosuj perłowy proszek na ruchomej powiece, następnie przyciemnij zewnętrzne kąciki oka czarnym ołówkiem, a następnie zmieszaj z dymiącym efektem. W obszarze upierzenia dodaj fioletowe i różowe cienie. Dolna powieka z czarnym ołówkiem i mieszanką. Pomaluj rzęsy czarną tusz do rzęs. Następnie przynieś dolną błonę śluzową powieki turkusowym paleniskiem. Dodaj różowy rumieniec i błyszczący błyszczyk. Po zakończeniu makijażu użyj luminatora, idąc wzdłuż grzbietu nosa i powyżej kości policzkowych.

Makijaż Ani Lorak1Ani Lorac Makeup 2Ani Lorak3 Makeup
Makijaż Ani Lorak4Ani Lorac5Makijaż Ani Lorak6
Ani Lorak Makeup 7Ani Lorak8 MakeupAni Lorac Makeup9