Legendarna marka Victoria's Secret, która produkuje stylowe ubrania dla dziewczynek i kobiet, jest znana każdej fashionistce. I wielu z nas kojarzy ten znak z twarzą Adriana Lima, brazylijskiego super-modelu, który miał szczęście być wśród Aniołów "Victoria Secret" . Oczywiście dziewczyna na zdjęciach katalogowych i na ekranie telewizora wygląda oszałamiająco. Ale przecież w kadrze zawsze pojawia się z perfekcyjnym makijażem, którego kreacje tworzą profesjonalni wizażyści. Możliwości specjalnych edytorów graficznych również są nam dobrze znane. Tak piękna jest Adriana Lim w życiu codziennym, kiedy nie ma makijażu i stylizacji?

Adriana Lima bez makijażu 1Adriana Lima bez makijażu 2Adriana Lima bez makijażu 3
Piękno młodości

Ci, którzy chcieli się cieszyć czytając, że fotografia Adriana Lima bez makijażu jest doprowadzona do stanu szoku z powodu ostrego kontrastu z katalogami, będzie bardzo rozczarowana. Dziewczyna, która ma niewiele ponad trzydzieści trzy lata, bez profesjonalnego makijażu wygląda równie imponująco. I jeszcze więcej - w zwyczajnym życiu Adriana Lima woli zrezygnować z kosmetyków dekoracyjnych, dając skórze możliwość relaksu z codziennego makijażu. Naprawdę, w makijażu piękno nie wymaga. Ma doskonałe rysy twarzy, gładką skórę, piękne długie włosy, które woli malować w naturalnych odcieniach kasztana. Zielononiebieskie oczy uroczej brazylijskiej kobiety, otoczone długimi rzęskami, są tak wyraziste, że nie trzeba ich podkreślać cieniami i tuszami do rzęs. Adriana ma pulchne usta i śnieżnobiałe zęby, więc jej uśmiech łamie tysiące ludzkich serc, a dziewczęta są zmuszone przeszukiwać sieć w poszukiwaniu tajnych sekretów top modelki. A sekrety piękna Adriany Lima są niezwykle proste. Po pierwsze, dziewczyna robi swoją ulubioną rzecz. Chciała zostać modelką od dzieciństwa. Po drugie, nie tęskni za możliwością snu, aby odzyskać siły po długich filmach, poświęcając wizytę na modnych imprezach i przyjęciach. Ponadto sport dla Adriana Lima jest wiernym towarzyszem. Oprócz treningu na siłowni, często można zobaczyć dziewczynę podczas porannego biegu ulicami Madrytu, gdzie mieszka. I, oczywiście, zdrowa dieta, która jest integralną częścią życia każdego modelu.

W maju 2014 r. Adrian rozstał się po pięciu latach małżeństwa ze słynnym koszykarzem Marco Yarica. Ale fakt ten nie odbija się na jej wyglądzie - ona nadal cieszy fanów swoją urodą.

Adriana Lima bez makijażu 4Adriana Lima bez makijażu 5Adriana Lima bez makijażu 6
Adriana Lima bez makijażu 7Adriana Lima bez makijażu 8Adriana Lima bez makijażu 9
Adriana Lima bez makijażu 10Adriana Lima bez makijażu 11Adriana Lima bez makijażu 12