Victoria Secret jest jednym z najbardziej znanych i największych na świecie producentów bielizny damskiej. Prawie każda kobieta marzy o noszeniu bielizny od Victoria Secret, ale nie mniej kobiety też chcą być modelkami tej firmy. W końcu dla tych modeli, które stają się tak zwanymi "aniołami" Victoria Secret, jest to podobne do Oscara dla aktora. Nie jest tajemnicą, że te modele mają piękny wygląd, figurę, charyzmę. I, oczywiście, każda kobieta chce być w ich szeregach. Najpierw jednak zapoznajmy się z "aniołami" Victoria Secret, dotychczasowymi i aktualnymi, a także ich historią.

Wszystkie "anioły" Victoria Secret

Wielu wie o tych modelach, ale nie wszyscy są zainteresowani ich historią jako zjawiskiem, a nie indywidualnością. Tak więc po raz pierwszy "anioły" pojawiły się na podium w 1998 roku. Od tego czasu wyświetlacze roczne Victoria Secret bez nich nie mogą tego zrobić. I tak dobrze znany przezwisko modelu wynikało z faktu, że podczas pokazów na podium zawsze pojawiają się z różnymi skrzydłami na plecach, które czasami wyglądają jak skrzydła aniołów lub wróżek, przypominające ptaki, a czasami są jakimiś fantazyjnymi skrzydłami, które są nawet niemożliwe opisać. Ale, oczywiście, należy zauważyć, że pseudonim, który pojawił się z powodu tych skrzydeł, pasuje do dziewcząt, nawet gdy są bez nich, ponieważ wszystkie są niezwykle piękne, naprawdę jak anioły.

"Anioły" Victoria Sikret - imiona

Po zapoznaniu się z historią "aniołów", przejdźmy do bardziej szczegółowej znajomości z nimi. Na początek zapoznajmy się z modelami, które są w tej chwili obliczem marki.

"Aniołowie" Victoria Sikret 2014:

 1. Alessandra Ambrosio to brazylijski model, który stał się "aniołem" w 2004 roku. Od tego samego roku jest również rzeczniczką różowej linii Victoria Sikret. W 2007 roku Alssendra stała się najpiękniejszą dziewczyną na świecie.
 2. anioły victoria wydzielają 10
 3. Adriana Lima - również model brazylijski, otrzymał uznanie od 15 lat. "Angel" stała się w 1999 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Adriana jest jednym z najlepiej opłacanych modeli na świecie.
 4. Anioły z Victoria Secrets 11
 5. Behathi Prinslu jest modelką Namibii, rozpoczęła karierę w wieku 15 lat, a Viktoria Secret stała się "aniołem" w 2009 roku.
 6. anioły victoria wydzielają 12
 7. Doutzen Kroes to holenderski model, obecnie jeden z najlepiej zarabiających na świecie. "Anioł" od 2008 roku.
 8. Anioły z Victoria Secrine 13
 9. Candice Swainpole to model południowoafrykański, "anioł" Victoria Secret od 2010 roku.
 10. anioły victoria wydzielają 14
 11. Lily Aldridge to amerykański model, który stał się "aniołem" również w 2010 roku.
 12. tajemnice aniołów Wiktorii 15
 13. Lindsay Ellingson to amerykański model, który pracuje w branży modelowania od 2005 roku i stał się "aniołem" w 2011 roku.
 14. anioły victoria wydzielają 16
 15. Erin Heatherton - model amerykański, "anioł" od 2010 roku.
 16. Anioły z Victoria Secrine 17
 17. Carly Kloss jest amerykańską modelką i najbardziej "świeżą" w szeregach "aniołów", którą uzupełniła dopiero w 2013 roku.
 18. anioły victoria wydzielają 18

Byli "anioły": Rosie Huntington-Whiteley, Giselle Bundchen, Helena Christensen, Miranda Kerr, Ana Beatriz Barros, Chanel Iman, Karen Mulder, Marisa Miller, Daniela Peshtova, Stephanie Seymour, Letizia Casta, Heidi Klum, Tyra Banks, Karolina Kurkova, Celita Ibenks, Isabelle Goulart.

Jak zostać "aniołem" Wiktorii?

Ponieważ na początku rozmawialiśmy o tym, że każda kobieta marzy o tym, aby stać się twarzą tej marki, zobaczmy, co jest wyjątkowe w tych dziewczynach i jak można dostać się do ich smukłych szeregów.

Po pierwsze, figury "aniołów" Victoria Sikret są idealne. Ich parametry nie przekraczają pożądanego "90-60-90".

Po drugie, dziewczyny zawsze wyglądają idealnie. Prowadzą zdrowy tryb życia, obserwują siebie i swoje ciało, nie wyczerpując się przy dietach, ale utrzymując idealną wagę za pomocą odpowiedniego odżywiania i codziennych ćwiczeń.

Po trzecie, modele są bardzo charyzmatyczne. Jeśli obejrzysz pokazy "aniołów" Victoria Sikret, zobaczysz, że przyciągają ich nie tylko ich ciała, ale także uśmiech i urok.

tajne tajemnice Wiktorii 1anioły victoria wydzielają 2anioły victoria wydzielają 3
anioły victoria secrete 4tajemnice aniołów Wiktorii 5anioły victoria сикрет 6
Angels of Victoria Sekret 7anioły victoria сикрет 8Anioły z Victoria Secrine 9