Dziś André Tan jest jasną gwiazdą na niebie ukraińskiej mody. Jest jednym z najbardziej znanych projektantów. Noś ubrania od Andre Tan modne i prestiżowe. Jego niezwykły, świeży wygląd i niepohamowana pracowitość sprawiły, że stał się popularny nie tylko na Ukrainie, ale także za granicą. Ciekawa, wszechstronna osobowość, nie zatrzymuje się na tym, będąc w ciągłym poszukiwaniu.

Niektóre biografie

Biografia Andre Tana zaczyna się w 1983 roku, kiedy małe miasteczko w obwodzie charków 24 października urodził się chłopiec Andrew. Dorastając i opiekując się młodszą siostrą, chłopiec narysował sukienki dla swoich lalek. Prawdopodobnie nawet wtedy urodził się projektant - André Tan. Jest to dar dany mu z góry, a nie w inny sposób, ponieważ w wieku dziesięciu lat chłopiec pewnie rozpoczął swoją drogę na drodze prowadzącej go do sukcesu. Po zarejestrowaniu się na kursy szycia, w tym młodym wieku zaczął uczyć się, jak spełniać swoje marzenia. Chłopiec o niezwykle jasnej wyobraźni i ogromnej rezerwy staranności narysował modele w zeszytach, tworząc własne magazyny o modzie.

Po ukończeniu Technikum Włókienniczego w Charkowie projektant kontynuuje naukę i wchodzi na Politechnikę Kijowską. Już wtedy pracuje w telewizji jako stylista. Cały kraj obserwuje z zainteresowaniem jego prace. Rok 2000 został naznaczony od razu dwoma istotnymi wydarzeniami: stworzeniem znaku towarowego i wejściem do Księgi Rekordów Guinnessa. W kolejnych latach kariera projektanta postępuje z godną pozazdroszczenia stałością. Otrzymał ogromną liczbę nagród, w tym z rąk takich mistrzów jak Paco Rabana.

Studiował w Niemczech w firmie Hugo Boss. W grudniu 2012 roku projektant ożenił się, przerywając ciąg plotek i przypuszczeń dotyczących orientacji. Ceremonia ślubna, o której tylko krewni wiedzieli, odbyła się na Malediwach.

Dziś projektant Andre Tan jest nie tylko obiecującym i utalentowanym projektantem mody, ale także twórcą nowego trendu w branży mody Smart Couture. Odzież Andre Tan z tej kolekcji wyróżnia się luksusem, ale jednocześnie wygodą. Ten styl jest przeznaczony dla młodzieży intelektualnej.

Co oferuje nam Andre Tan na rok 2013?

Są to luksusowe, przewiewne stroje, tkane, jakby z powietrza. Kolekcja od Andre Tang Wiosna-Lato 2013 "Wniebowstąpienie do Olympus" została stworzona dla prawdziwej bogini. Niesamowicie kobieca odzież projektanta w kolorze beżowo-czerwonym tworzy wrażenie jasnego święta, przesuwając się na szczyt, a połączenie ze złotem czyni kolekcję luksusową, godną współczesnej bogini.

Wykwintne czerwone sukienki Andre Tan stały się przedmiotem pożądania wielu dziewcząt.

Popularność wcale nie zmienia młodego projektanta. Wciąż unika niepotrzebnego blichtru, preferując wyrafinowanie i elegancję.

Odzież Andre Tan 2013 - połączenie praktyczności i szyku. Wiele znanych osobistości preferuje dokładnie te modele z kolekcji tego projektanta mody. Projektant prowadzi kursy mistrzowskie, pomagając dziewczętom odnaleźć ich wizerunek, podzielając sekrety tworzenia stylu.W sezonie wiosna-lato 2013 Andre Tan oferuje gamę z przewagą lemoniady, nektarynki, delikatnego porannego nieba.

Na kursie mistrzowskim w kwietniu doradzał, jak wybierać ubrania dla kobiet w różnych grupach wiekowych. Opowiadał o nowościach w świecie mody. Dała szansę reinkarnacji dziewczyn z pomocą profesjonalistów, aby zmienić ich wizerunek i styl. W końcu każda kobieta jest piękna na swój sposób, każdy jest indywidualny. Musisz tylko nauczyć się pokazywać swoje piękno. I tego trzeba się nauczyć. A taki profesjonalista nie ma czasu i energii, aby uczynić nas jeszcze piękniejszymi i bardziej pożądanymi, aby nauczyć nas, jak być wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Andre Tan 1Andre Tan 2Andre Tan 3
Andre Tan 4Andre Tan 5Andre Tan 6
Andre Tan 7Andre Tan 8Andre Tan 9