Bardzo ciekawe, niezwykłe i stylowe rzeczy stworzone przez rosyjską projektantkę Anastasię Romantsovę. Są to ubrania na romantyczne, ale jednocześnie modne i know-how dla kobiet i dziewcząt. Tworząc swoje kolekcje, Anastasia zwraca się ku rosyjskiej kulturze, czerpiąc natchnienie. Stąd nazwa jej kolekcji - a la Rus Anastasia Romantsova.

Główne cechy kolekcji Anastasia Romantsova

Jak wspomniano wcześniej, tworząc własne ubrania, Anastasia inspirowana jest kulturą rosyjską, jej pochodzeniem, dziwacznym połączeniem europejskich i azjatyckich elementów rosyjskiej tożsamości. Główne cele A LA RUSSE - ożywienie wartości pracy ręcznej, a także szlachetne i wyrafinowane kroje wszystkich modeli. Ponadto, mimo wszystko, Romantseva zawsze korzysta z najlepszych i najwyższej jakości materiałów europejskich. Nie należy jednak mylić się z faktem, że sukienki Anastasii Romantsova i innych elementów jej kolekcji to pewien zestaw antyków, które nie nadają się do współczesnego życia. Wręcz przeciwnie, wszystkie modele są bardzo nowoczesne i różnią się jakością, wygodą i niesamowitym pięknem i wyrafinowaniem. Praca Anastasia to symbioza najlepszych tradycji i współczesnych trendów mody.

Główne elementy kolekcji Anastasia Romantsova

Szczególne miejsce w jej kolekcji Romantsova wzięły sukienki. W końcu kobieta dla projektanta to romantyczna, wyrafinowana, subtelna natura. A co może lepiej oddać kobiecość niż sukienkę? Anastasia Romantsova oferuje różne stroje, w zależności od okoliczności i stylu życia. W swojej kolekcji prezentuje sukienki w różnych wariantach, modele vintage z puszystą spódnicą poniżej kolan, sukienki koktajlowe i wiele innych. Ponadto, Romantsova oferuje nosić ołówkowe spódnice w połączeniu z jedwabnymi bluzkami i wszelkiego rodzaju kurtkami.

Nie myśl, że ubrania z Romantsova to tylko sukienki i spódnice. Projektantka oferuje klasyczne i wąskie spodnie, które idealnie pasują do dobrze zaprojektowanego wizerunku.

Jeśli chodzi o odzież wierzchnią, Romantsova uważa za właściwe noszenie kardiganów szytych ze słynnych szarf Orenburg, a także kaszmirowe płaszcze .

Osobliwością ubrań Anastasii Romantsova jest jej wszechstronność. Będzie modne i odpowiednie niemal w każdym sezonie, ponieważ główną zasadą projektanta jest elegancja i piękno.

anastasia romantseva 1Anastasia Romantsova 2anastasia romance 3
Anastasia Romantsova 4anastasia romantseva 5Anastasia Romantsova 6
Anastasia Romantsova 7anastasia romantseva 8anastasia romantseva 9