W sztuce nowoczesnej sztuki paznokci istnieje wiele oryginalnych i niezwykłych narzędzi, które pomagają stworzyć piękny i stylowy design. Jednym z najmodniejszych rodzajów dekoracji paznokci był kamifubuki - atrakcyjny połysk, który doda odrobinę elegancji i wyrafinowania nawet w najskromniejszym manikiurze.

Czym są kamifubuki?

Dzisiaj ten typ wykończenia nazywa się na różne sposoby - konfetti , błyszczy, postacie z folii. Ale oficjalnie stylowy wystrój nazywa się kamifubuki. To narzędzie jest rozpraszaniem okrągłych, diamentowych lub sześciokątnych cienkich blach o różnych rozmiarach i kolorach. Z reguły w jednym zestawie występuje kombinacja trzech odcieni, zarówno jednej palety, jak i kontrastujących. Z uniwersalnym wzornictwem kamifubuki. Idealnie pasuje zarówno do wieczornego wizerunku, jak i codziennych ukłonów. A dziś mistrzowie oferują nieograniczoną liczbę interesujących pomysłów.

что такое камифубукикамифубуки дизайн

Kamifubuki na paznokcie - jak używać?

Ozdabianie drobnymi iskierkami nie jest trudnym procesem. Ważne jest jednak, aby sekwencja niektórych czynności była przeprowadzana prawidłowo, tak aby manicure bezpiecznie zdobił twoje dłonie przez długi czas. Gwoździe Kamifubuki wyglądają pięknie i zwyczajnie. Ale używając żelu, dajesz gwarancję odporności na zużycie i trwałości. Aby ozdobić palce stylowym wystrojem, użyj wykałaczki lub kropek. Nie kładź dużych kółek na zakrętach płyty. Ale zobaczmy, jak prawidłowo korzystać z tego narzędzia:

  1. Przygotowanie płytki paznokcia . Po usunięciu naskórka upewnij się, że powierzchnia paznokci jest odtłuszczona i równa. Daj pożądany kształt i upewnij się, że nie ma żadnych nieregularności i faktur.
  2. Tło zasięgu . Zastosuj żel bazowy. Po wyschnięciu w świetle UV, przykryj paznokcie kolorem. Palce, które zostaną zastosowane do wystroju, nie mogą się zakryć. Ale to prywatna sprawa dla wszystkich.
  3. Rysunek i wystrój . Po drugim suszeniu w świetle UV, nałóż przezroczysty wierzch. Umieść wystrój na górze. Pamiętaj, że powierzchnia musi być lepka, aby płytki dobrze się trzymały. Po ukończeniu pożądanych wzorów kamifubuki za pomocą kropek lub wykałaczek, przejdź do ostatniego etapu.
  4. Anchorage . Pamiętaj, aby przykryć gwoździe górnym utrwalaczem. Płyty będą gładkie i gładkie, a wystrój - jeszcze bardziej błyskotliwy. Osusz palce w lampie ultrafioletowej.