Kamifubuki na paznokcie - ozdoba, która od dawna znana jest dziewczynom obserwującym manicure. Modna nazwa przetłumaczona z japońskiego oznacza konfetti.

Kamifubuki - niezwykły wystrój na paznokcie

W sztuce zdobienia paznokci okresowo pojawiają się nowe przedmioty, ale kamifubuki są trudne do sklasyfikowania. Pod tak ciekawą, nieco tajemniczą nazwą, znane kręgi konfetti są ukryte, ale nie w zwykłym sensie noworocznym, ale mniejsze.

Konfetti kamifubuki na paznokcie, z reguły pakowane są w słoiki według kolorów, ale są też słoiki z mieszankami na sprzedaż. Również miłośnicy pięknego i modnego manikiuru mogą podnieść konfetti o wymaganej wielkości, a nawet kształcie - kamifubuki są produkowane nie tylko w kształcie okrągłym, mają postać serc, gwiazdek, pasków, kwiatów.

Kamifubuki wykonane z wielobarwnej folii i polimerów. Gwoździe zdobione tym dekorem przyciągają do siebie wiele uwagi, wyglądają elegancko.

Kamifubuki - projektowanie paznokci jest łatwe

Konfetti daje ogromne możliwości realizacji różnych pomysłów. jej sztuka . Istnieje wiele zalet kamifubuki:

  • Ten dekor należy do niedrogich dekoracji na paznokcie;
  • kamifubuki można również używać w domu - konfetti można bardzo łatwo założyć;
  • Kamifubuki doskonale łączy się z innymi rodzajami wystroju;
  • confetti jest cienki, elastyczny, dzięki czemu dobrze pasuje do płytki paznokcia i utrzymuje się przez długi czas.

Kamifubuki często stosowany do paznokci, gdy lakieruje się żelem do manicure. Kolorowe plamki nadają manicure efekt objętości, nawarstwiając i nadając paznokciom jasny i niezwykły wygląd. Ale używaj kamifubuki i zwykłego lakieru. Aby udekorować paznokcie kamifubuki potrzebujesz:

  • wymyślić projekt;
  • zastosuj główny kolor na paznokciu;
  • za pomocą pary pincet lub za pomocą wykałaczki zanurzonej w wodzie, ułożyć zdjęcie kamifubuki;
  • przykryj piękny paznokieć dwiema warstwami wierzchu.

Kamifubuki - pomysły na projekt

Z zasady projekt kamifubuki zależy wyłącznie od wyobraźni i od tego, czy chcesz spędzić wakacje, czy też codzienny manicure . Do codziennego manicure'u będzie wystarczająco dużo pastelowego, lekkiego lakieru i niezbyt efektownego kamifubuki, na przykład zrobi się niebieski, bordowy, srebrny konfetti. Bardzo schludnie i delikatnie wygląda projekt paznokci z kamifubuki francuskim. Z reguły w takim manicuście górę nagietka przykrywa konfetti, a płyta główna pozostaje bezbarwna. Ale dzięki temu zdobieniu można zrobić odwrotny francuski - umieścić kamifubuki blisko podstawy gwoździa.

Wspaniały wzór paznokci kamifubuki stosuje się, gdy naprawdę trzeba stworzyć świąteczny nastrój i dodać podobny strój. Jeśli jesteś nieistotnym artystą, weź małe kamufubuki i połóż je chaotycznie na głównym kolorze, ułóż prostą ozdobę - na Nowy Rok - choinkę, na 8 marca - kwiatek. Na przykład użyj kędzierzawego kamifubuki, a oryginalny manicure się pokaże, jeśli znajdzie się w rogu każdego paznokcia na sercu. Manicure, w którym kamifubuki zdobi tylko jeden gwóźdź, będzie dobrze wyglądać. Jeśli rysujesz dobrze i starannie, to przy pomocy kamifubuki możesz tworzyć całe rysunki fabularne na swoich paznokciach, a one będą się długo utrzymywać, zaskakiwać i rozkoszować otoczeniem.

kamifubuki na paznokcie 1kamifubuki na paznokcie 2kamifubuki na paznokcie 3
kamifubuki na paznokcie 4kamifubuki na paznokcie 5kamifubuki do paznokci 6
lakier do paznokci 7kamifubuki na paznokcie 8kamifubuki na paznokcie 9