Nie jest tajemnicą dla nikogo, że to Włochy są prawodawcą mody. Fascynuje luksusem i wyrafinowaniem. Najpopularniejszymi markami na świecie są włoskie, takie jak Versace , Armani , Gucci i Dolce & Gabbana. Projektanci mody z całego świata gromadzą się na pokazach i prezentacjach z chęcią zakupu modnych nowości.

Co zaskoczą nas projektanci?

Moda we Włoszech 2013 to przede wszystkim elegancja. Umiejętność ubierania się ze smakiem i wyczuciem stylu jest wskaźnikiem jasnej osobowości. Co Włochy oferują na lato 2013? Są to urocze, ekstrawaganckie, imponujące modele. Projektanci próbują prześcignąć się nawzajem i siebie, starając się zaimponować fanom mody. Na pokazach mody we Włoszech 2013 przeważało piękno i oryginalność. Ciemne, ponure kolory zostały stopniowo zastąpione przez zamieszki letnich kolorów: pomarańczowy, jasny róż, szmaragd. Takie kolory niezmiennie przyciągają wzrok i budzą miłość do życia. Najbardziej niepojęty wystrój w postaci wszelkiego rodzaju koralików, łańcuszków, cierni, haftów można znaleźć w kolekcji letniej włoskiej mody letniej 2013.

Niekwestionowanym trendem w tym sezonie są plisowane spódnice. Plisowana spódnica ze skóry jagnięcia - tego nie można sobie wyobrazić!

Szczególnie atrakcyjne są sukienki wieczorowe. Włoska moda 2013 oferuje sukienki z lekkich tkanin płynących, pływające sylwetki. Suknie nigdy nie wyjdą z mody. Koronkowe i skórzane, sukienki i luźny krój, każda fashionistka odbierze coś na jej wzór ze zbiorów pokazu mody we Włoszech w 2013 roku.

Moda 2013 dla bujnych fashionistek

Jeśli chodzi o włoską modę na cały 2013 rok, tutaj przede wszystkim preferowane są naturalne tkaniny. Nacisk kładziony jest na funkcjonalność i komfort. Włoskie marki produkują całe kolekcje dla dziewczynek o wspaniałych kształtach. W tym sezonie prezentuje modele z kwiatowym nadrukiem w kolekcji Valentino. Ta sukienka będzie dobrze wyglądać z lekkimi sandałami i jasnym sprzączką. Polecane stylistki ubierają się w efektowne zasłony, ukrywając problematyczne obszary i wizualnie zmniejszając objętość. Obejmuje to sukienki z efektem peplum. Polecane i modele o zapachu, wiązane w pasie. Model ten podkreśla dekolt i odciąga uwagę od linii bioder. Draperia w brzuchu, ukrywa niedociągnięcia w tej strefie. W tym sezonie projektanci strojów oferują jasne kolory z geometrycznymi nadrukami. Kolejną wspaniałą opcją dla bujnych fashionistek będzie sukienka z butami na platformie i klinem.

Włoska moda 2013 1Italian Fashion 2013 2Włoska moda 2013 3
Italian Fashion 2013 4Italian Fashion 2013 5Włoska moda 2013 6
Włoska moda 2013 7Italian Fashion 2013 8Włoska moda 2013 9