Najprostszym i zarazem eleganckim elementem odzieży wierzchniej jest stylowy trencz. Ten element garderoby doskonale pasuje do kategorii Twojego arsenału na chłodne letnie dni lub wiosenne zachmurzenie. Z roku na rok projektanci oferują nowe modele. Warto jednak zauważyć, że obecne style nie ulegają większym zmianom. Dlatego wykop można nazwać najbardziej klasycznym elementem garderoby. Ale wciąż jest wiele cech, które podkreślają projektanci. W końcu każda rzecz musi być zgodna z modowymi trendami, które, jak wiemy, nie są stałe. Trench 2016 to połączenie standardowego kroju i niecodziennego projektu, który pasuje do nowoczesnej mody. W naszym artykule przedstawiamy przegląd najmodniejszych modeli.

Beżowy rów 2016. Wszystko jest również uważane za najpopularniejszy model w uniwersalnych pełnych kolorach. Takie trencze są prezentowane nie tylko z cienkiej osłony przeciwdeszczowej, ale również z miękkiej skóry. Ponadto projektanci uzupełnili beżowe modele o stylowe kieszenie, fałszywe, klapy, kołnierz w stylu męskim.

Wykop z zapachu 2016. Ciekawym rozwiązaniem w kolekcjach 2016 były modele bez elementów złącznych. Wykop na zapachu wygląda oryginalnie, elegancko i bardzo kobieco.

Bezwybuchowy bez rękawów 2016. Ponieważ sam styl nie ma sensu się zmieniać, projektanci postanowili przejść przez zminimalizowanie produktu. Damskie rękawy na rok 2016 stały się stylowym i udanym eksperymentem.

Co ubrać w trencz 2016?

Modny wykop 2016 jest idealny na stylowe kokardki w klasycznym stylu. Ale jeśli chcesz wyglądać oryginalnie i kreatywnie, powinieneś eksperymentować z obrazami. Tak więc, niezwykli i piękni styliści łączą wykop z rozkloszowanymi jeansami, chłopak , modele męskie z wysokim stanem. Demonstruje kobiecość i seksualność za pomocą trenczu i krótkiej spódnicy, której brzeg jest wyższy niż brzeg odzieży wierzchniej, co podkreśla smukłe nogi. Jeśli wolisz ścisłe łuki, to w tym przypadku warto je poluzować skróconymi spodniami lub wybrać oryginalny model samego wykopu, na przykład bez rękawów.

wykop 2016 1trencz 2016 2trencz 2016 3
wykop 2016 r. 4trencz 2016 5trencz 2016 6
Wykop 2016 7trencz 2016 8trencz 2016 9