Nieliczni przedstawiciele płci pięknej kobiecości, w każdej epoce, starają się przystosować dla siebie coś z męskiej garderoby. I trzeba zauważyć, że robią to doskonale! Na przykład dżinsy chłopięce były kiedyś chłopakiem w dżinsach, ale przeniosły się do szafy swojej dziewczyny i nie patrzyły na nią wcale gorzej.

Dżinsy chłopięce: klasyka gatunku

Oczywiście możesz wspiąć się na półkę w szafie swojej drugiej połowy, znaleźć tam dżinsy i założyć je. Ale, po pierwsze, najczęściej ta połowa rozmiaru jest nieco większa od ciebie, a po drugie, istnieją kobiece modele dżinsów w stylu "chłopaka". Są zwykle proste, bez ozdób, chociaż mogą mieć zarysowania, nacięcia i etykiety. Zazwyczaj "chłopaki" są nieco zawężone do dołu i mają 5 kieszeni.

Moda na taki styl powstała w latach 70. w społeczności punkowej, ale szybko rozprzestrzeniła się wśród osób nienależących do grup nieformalnych. Od tego czasu model "chłopaka" dżinsów przeszedł kilka zmian, ale ich popularność prawie się nie zmniejszyła. Miłośnicy dżinsów znajdują się w kolekcji "Zara". Marka, podążając za światowymi trendami w modzie, przedstawiła kobietom jasnoniebieski model z marszczeniami i zwięzłą stylistyką. Mango wydało także dżinsy chłopięce, które stały się jednym z najlepiej sprzedających się przedmiotów w tym sezonie. Oprócz 100% bawełny, w jednym ze stylów, producent użył materiału z rozciąganiem, co pozwoliło jeansom świetnie wyglądać na sylwetce.

Kim są dżentelmeni?

Kilka prostych zasad wyboru modelu:

  1. Krój tych dżinsów jest bezpłatny z wysoką talią i będzie odpowiadał raczej dziewczętom o średnim lub wysokim wzroście.
  2. Modelka dobrze leży na prawie każdej figurze, wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar: spodnie nie powinny rozciągać nóg, ale nie powinny być zbyt luźne.
  3. Co najlepsze, "chłopaki" siedzą na damach z wąskimi kapturami z szerokimi ramionami. Ale pulchne dziewczyny nie mają zakazu noszenia modnych rzeczy, jeśli zakładają koszulę lub dodają dżinsy z bezpłatnym topem.
  4. Ragged jeans boy może pozwolić sobie na młode dziewczyny, ale kobiety w średnim wieku nie powinny odmawiać sobie przyjemności noszenia takich modnych rzeczy, być może powinieneś wybrać bardziej konserwatywną opcję.
Z czym się ubrać?

Klasycznym dodatkiem do "chłopaków" jest biały T-shirt, koszula lub sweter. Same w sobie, dżinsy są wystarczająco duże, więc musisz wybrać górę figury. Te kobiety, które nawet w męskich strojach chcą pozostać seksowne i pożądane, muszą otworzyć nadgarstki, kostki. Aby to osiągnąć, wystarczy obrócić spodnie i rękawy góry. Ponadto nacisk na nadgarstek można wzmocnić małą bransoletką.

Buty powinny być wybierane na wysokich obcasach lub przynajmniej klinowe obcasy . Miła opcja pompy . Dziewczyny, które preferują płaską podeszwę, projektanci powinni wybrać jasne kolory obuwia lub butów, aby obraz nie wydawał się zbyt męski.

Idealnie, twój wizerunek powinien uosabiać dziewczynę, która rano nosiła dżinsy swojego mężczyzny. Ale emancypacja powinna być połączona z dokładnością w doborze akcesoriów - dyskretna biżuteria, ciekawe szaliki będą pasować, a jeansy są doskonale połączone nie tylko z kurtkami, ale również z płaszczem. Nawiasem mówiąc, twój obraz stanie się oryginalny i niezapomniany, jeśli wybierzesz nakrycie głowy na głowę, na przykład kapelusz.

Dżinsy tego rodzaju można założyć na spacer, na zakupy, na wyjście z miasta, na spotkanie z przyjaciółmi - tj. dla każdego nieformalnego wydarzenia.

Dżinsy chłopaków 1Dżinsy chłopaków 2Dżinsy chłopaków 3
Dżinsy chłopaków 4Jeansy chłopięce 5Dżinsy chłopaków 6
Dżinsy chłopięce 7Jeansy chłopięce 8Jeansy chłopięce 9