Eleganckie i wiele ukochanych kliny ostatnio zyskały dużą popularność i jest uważane za innowację mody przez kilka sezonów z rzędu. Ale czy ten model butów jest naprawdę nowy?

Obuwie na klinach pojawiły się na początku lat 30-tych XX wieku. Jednak w szczytowej popularności była dopiero w latach 70-tych. Dziś żadna kobieta nie może obejść się bez tego stylowego ubrania, a domy mody oferują różne możliwości aranżacji takiej praktycznej i uniwersalnej garderoby damskiej.


Stylowe buty letnie damskie na klinie

Z pewnością żadna szafa nowoczesnej modnej kobiety nie obejdzie się bez pary pięknych, wygodnych i oryginalnych butów. Wśród szerokiej gamy modelowej, najbardziej popularne są letnie buty klinowe. Dzięki niej możesz od razu rozwiązać dwa problemy. Po pierwsze, aby wizualnie wydłużyć nogi, a po drugie, aby zapomnieć o dyskomforcie i zmęczeniu podczas noszenia. A to chyba jedna z głównych zalet tankietek, dla których uwielbiają to delikatne stworzenia.

Ponieważ czas letni jest określony kolorem koloru, projektanci zadbali o produkcję stylowych i niepowtarzalnych produktów. Mogą to być modele jednokolorowe lub wielokolorowe, kontrastujące z ubraniem zewnętrznym lub sięgające jednego tonu, jasne i krzykliwe kolory lub delikatne motywy kwiatowe. Możesz wybrać parę na każdą okazję, bo takie buty idealnie pasują do wszystkich stylów. Na przykład modele z wysokimi klinami będą lubić seksowne i szokujące panie. Dziewczęta o romantycznej naturze powinny zwracać uwagę na buty w niskim tonie lub pastelowe kolory , uzupełnione elementami dekoracyjnymi w formie dżetów lub dużych kwiatów. Ale dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, nie trzeba wcale iść latem w tenisówkach lub tenisówkach. Damskie sportowe letnie buty klinowe będą idealną alternatywą. Na przykład mogą to być perforowane mieszkania lub stylowe trampki.

Na wieczór zespół damskich skórzanych butów klinu będzie przyzwoitą parą. Mogą to być buty typu open-toe ze skóry lakierowanej lub zamszowe sandały. Ale tekstylne letnie buty klinowe idealnie pasują do luźnego kokarda. Ozdobione cyrkoniami, koralikami lub innym nadrukiem, modele nadają temu zdjęciu nie tylko atrakcję, ale także rodzaj szoku.

letnie buty klinowe1letnie buty klinowe2letnie buty klinowe3
letnie buty klinowe4letnie buty klinowe5letnie buty klinowe6
letnie buty klinowe7letnie buty klinowe8letnie buty klinowe9