Koszulka Fred Perry - to angielska jakość, światowa sława i świadomość marki, a także imponujący asortyment i regularna aktualizacja kolekcji. Odzież tego producenta nadaje się do uprawiania sportu, podróży, codziennego noszenia. Wieniec laurowy - godło zastosowane do wszystkich produktów firmy - symbol sukcesu i zapewnienia jakości.

Historia pojawienia się marki

Fred Perry jest angielską gwiazdą tenisa, trzykrotnym zwycięzcą Wimbledonu i zdobywcą Pucharu Davisa. W latach czterdziestych, podczas swojej kariery sportowej, sportowiec zaczął zakładać na nadgarstek elastyczny bandaż z tkaniny, który chroni uchwyt rakiety przed spływającym potem potem. Były austriacki piłkarz Tibby Wagner dostrzegł komercyjny sukces w tym wynalazku, a przedsiębiorczy sportowcy zaczęli produkować i na początku tej prostej rzeczy na mistrzostwach dla graczy pod nazwą tenisisty.

Oficjalnie firma Fred Perry został zarejestrowany w 1952 roku.

Koszulka Fred Perry Polo - sekret popularności

Następnym krokiem po bandażach w rozwoju tego joint venture była produkcja koszulek polo pod tą samą marką co Fred Perry. Sukces i uznanie tej linii ubrań nadszedł dość szybko, a były z tego trzy powody:

  1. Właściwa tkanina - męskie i damskie t-shirty Fred Perry zostały dziś zszyte i przyszyte ze 100% bawełny tkanej zgodnie z zasadą plastra miodu, dzięki czemu zachowują swój kształt i są wygodne w noszeniu.
  2. Wysokiej jakości krawiectwo - firma od razu zajęła wysoki poziom w tym kierunku i utrzymuje ją przez ponad 60 lat.
  3. Udany ruch marketingowy - producenci zaczęli rozpowszechniać swoje koszulki sportowe dla najlepszych graczy, operatorów kanału telewizyjnego BBC i komentatorów sportowych podczas transmisji. A sam Perry często komentował mecze w swoich koszulkach.
Koszulka Fred Perry1
Koszulka Fred Perry2
Koszulka Fred Perry3
Koszulka Fred Perry4
Koszulka Fred Perry5
Koszulka Fred Perry6
T-shirt Fred Perry7
Koszulka Fred Perry8
Koszulka Fred Perry9