Jeśli poprawnie dodasz najprostszą sukienkę, z łatwością zamienisz się w szykowny strój. Oprócz pięknych koralików lub szalików można użyć peleryny na futrzanej sukience. Dzisiaj wybór takich produktów jest dość duży, w różnych kolorach i stylach.

Pelerynka z futrzanym dekoltem - różnorodność modeli

Zazwyczaj do produkcji takich pelerynek za pomocą futra królika, lisów, również wyglądają dobre produkty z sable i norki. Wśród wielkiego wyboru są następujące style.

  1. Manto To jest coś w rodzaju futra w miniaturze. Ta peleryna jest zapinana na szyi, krój jest zwykle trapezowy. Rękawy mogą być różnej długości: krótkie, trzy czwarte lub długie.
  2. Boa. Jest to wersja krótsza, przeznaczona wyłącznie do dekoracji, ponieważ często obejmuje tylko ramiona. Ten styl jest bardzo popularny wśród narzeczonych, kiedy trzeba stawić się przed fotografem w zimnych porach roku.
  3. Futrzane peleryny-bolero wieczorowe sukienki są nie mniej spektakularne. Jest to również krótki styl, ale dzięki zamkowi może być ciepło w takiej pelerynie, a tuleje również są tu zapewnione. Futrzany płaszcz na sukience tego kroju jest idealny dla posiadaczy figury "trójkąt", gdzie trzeba wizualnie poszerzyć ramiona.
  4. Kamizelka futrzana z sukienką - wybór odważnych i stylowych młodych dam. Ten styl przez kilka sezonów z rzędu nie wychodzi z mody. Sukienka z futrzaną kamizelką staje się wyjątkowo stylowa i niezwykła. Jego długość zmienia się od bardzo krótkiego nieco poniżej łopatek do połowy ud.

Futrzany płaszcz na sukience - jak się ubrać?

Przede wszystkim skupiamy się na kolorze sukienki. Dwie bezkonkurencyjne kombinacje: kontrast lub monochromatyczny. Dotyczy to codziennego wyglądu. Na przykład jasny różowy odcień lub kolor fuksji można uzupełnić kontrastowym beżem. Elegancka i zawsze stylowa kombinacja dwóch odcieni jednego koloru.

W przypadku obrazu wieczornego lepiej wybrać pelerynę w tonie wraz z. Klasyczny obraz jest czarny długi ubierz się w podłogę i krótka pelerynka. Na wieczór lepiej wybrać krótkie futro, które będzie świecić w świetle.

Ubierz się futerkowa kamizelka Aby uzyskać wygląd w ciągu dnia, możesz dodać torebkę lub rękawiczki z pasującym futrem. A na uroczystą imprezę wystarczy stadnina i sprzęgło. Ten szczegół garderoby jest dobry, ponieważ można go łączyć ze strojami kilku stylów i kolorów, co czyni go uniwersalnym.

Futrzana peleryna na sukienkę 1Futrzana peleryna na sukienkę 2Futrzana peleryna na sukienkę 3
Futrzana peleryna na sukienkę 4Futrzana peleryna na sukienkę 5Futrzana peleryna na sukienkę 6
Futrzana peleryna na sukienkę 7Futrzana peleryna 8Sukienka z futrzanego przylądka 9