Amerykańska marka Levis jest popularna na całym świecie dzięki stylowym, wygodnym i wygodnym ubraniom wysokiej jakości. Z roku na rok projektanci oferują nowe kolekcje, które w pełni odpowiadają najnowszym trendom. Jednak główną ideą wszystkich pokazów jest praktyczność i bezwarunkowy komfort modeli. W sezonie letnim damskie koszule Levis zyskują na znaczeniu. Te produkty, a także wszystkie ubrania światowej marki, są prezentowane tylko z materiałów najwyższej jakości przy użyciu najwyższej jakości akcesoriów i dekoracji.

T-shirty damskie Levis

Do tej pory wybór koszulek Levis jest wystarczająco duży. A biorąc pod uwagę ogromną popularność tego ubrania, rynek może łatwo dostać się do fałszywego. Aby mieć pewność, że kupiłeś produkt marki, lepiej jest dokonać zakupu w butiku, który zapewnia taką gwarancję. Ale także warto zwrócić uwagę na główny element, mówiąc, że przed tobą oryginał. Ta różnica polega na czerwonej nici położonej wzdłuż szwu bocznego. Bardzo łatwo jest namierzyć podobny znak białe t-shirty Levis. Jeśli nie ma takiego wykończenia, lepiej powstrzymać się od kupowania wątpliwych ubrań. Ale zobaczmy, które damskie t-shirty Levis są dziś najmodniejsze?

T-shirty z logo Levis . Najpopularniejszy i najbardziej klasyczny to wybór modeli jednotonowych z łatką lub graficznym wzorem logo firmy. Ten element to prostokąt z falistym dnem i napisem marki.

koszulka levis 1
koszulka levis 2
koszulka levis 3

T-shirty z nadrukiem Levis . Oprócz samej inskrypcji projektanci oferują wygodne modele o pięknych kwiatowych wzorach. Interesujące są również produkty w kontrastowym pasku bez logo. Najmodniejsza koszulka z zeszłego sezonu to model z nadrukiem Levisa z wyblakłym efektem.

koszulka levis 4
koszulka levis 5
Koszulka levis 6

Koszulki Levis City . Takie modele nazywane są miejskimi w sensie dosłownym. Projektanci oferują szereg stylowych T-shirtów Levis z nazwami dużych miast, a nawet krajów - Kalifornii, San Francisco, Moskwy, Amsterdamu i innych.

koszulka levis 7
koszulka levis 8
koszulka levis 9