To zawsze wygląda drogo i stylowo. Dzięki odpowiednio dobranemu stylowi i dekoracji możesz łatwo stworzyć masę modnych i niezapomnianych zdjęć. Istnieje opinia, że ​​czarny kożuch z owczej skóry może rzucić kilka lat, ale z odpowiednio dobranymi dodatkami i dodatkami będzie wyglądał jak młodzieniec.

Czarny kożuch - doskonały styl

Najbardziej uniwersalną opcją jest krótki czarny kożuch ze skórzanym kołnierzem. Możesz nosić go prawie z każdym ubraniem. Do pracy z garniturem spodni i botkami, na spacer z dżinsami i masywnymi butami. Ponadto można wybrać duże szaliki, jedwabne apaszki, stylowe torby z futra.

Młode smukłe panie mogą z łatwością wybrać jasne, kontrastujące style, takie jak czarny kożuch z białym futrem. Tutaj najważniejsze jest "podtrzymywanie" białego futra z dzianinowych rękawiczek lub rękawiczek z czapką i szalikiem.

Jeśli połączenie bieli i czerni jest dla ciebie zbyt śmiałe, spróbuj nosić czarny kożuch ze srebrnym lisem. Tandem wygląda elegancko i pasuje do starszych kobiet. Ogólnie rzecz biorąc, czarny futro z owczej skóry jest dość jasne, a jasny kontrastowy odcień z pewnością zostanie uzupełniony dodatkami.

Czarnoskóry kożuch damski: stwórz modny wizerunek

Ta odzież wierzchnia to bardziej wszechstronny, bardziej demokratyczny futrzany płaszcz. Więc możesz nosić jej ubrania w dowolnym stylu. Krótki czarny kożuch będzie wyglądał dobrze z długimi dzianinowymi sukienkami i wysokimi butami na niskim obcasie, a także może być noszony z wydłużoną spódnicą do połowy sarny.

Dłuższe style czarnego kożucha mogą być noszone w połączeniu ze spodniami i obcasie buty , klin lub zgrabna platforma. Jeśli lubisz wolny miejski styl, możesz użyć czarnego kożucha z kapturem. najlepiej pasuje do dżinsów i celowo grubej Buty w stylu Timberland . W przeciwnym razie nie ma specjalnych zasad dotyczących kombinacji, więc wybierz uniwersalny model i eksperymentuj z różnymi stylami odzieży.

Czarny płaszcz z owczej skóry 1Czarny kożuch 2Czarny płaszcz z owczej skóry 3
Czarny kożuch 4Czarny kożuch 5Czarny kożuch 6
Czarny płaszcz z owczej skóry 7Czarny kożuch 8Czarny kożuch 9